Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha összevesztek a párotokkal,...

Ha összevesztek a párotokkal, hogy békültök ki?

Figyelt kérdés

Nálam van egy elmélet, hogy nem fekszünk le harraggal. És ha összeveszek a párommal, max 2 óráig bírom durcával, utána már nagyon vágyom a békülésre. Párom bírja tovább is de nem bírja az én könnyeimet, ezért békül hamar.

Ki hogy békíti ki a másikat? Függetlenül attól, hogy kinek van igaza, meddig vagytok haraggal egymás iránt?


2009. nov. 17. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:

16 éve vagyunk együtt, kb. 3x vesztünk össze ez idő alatt. Én azt vallom, hogy inkább ne vesszünk össze, higgadtan és ésszel mindig meg tudjuk győzni a másikat, hangos szó nélkül. Egyikünk igy mindig belátja, ha a másiknak igaza van.


Ja, hogy a kérdésre is válaszoljak? :) Mindhárom alkalommal úgy tettünk pár óra múlva, mintha mi sem történt volna... :)

2009. nov. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktunk "durcizni", mindkettőnk személyiségétől idegen. Ha veszekszünk előbb utóbb az egyikünk elröhögi magát és ilyenkor vége is a "csatának" :)
2009. nov. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez jó ez a röhögés, mert vidám vége van, cdak függ a másik féltöl is mert úgy gondolhatja kiröhögöd az érveit. A párom minden vita alkalmával komolyan megsértődik, én meg be vagyok ettől a magatartástól pánikolva, mert én nem tanultam gyerekkoromba konfliktus kezelést. Vattázott voltam. Vidám természetű vagyok, a saját érdekeimért ha kiállok látszik rajtam a sebezhetőség, hogy nem hiszek a saját erőmbe. VAljuk be nincs is.
2009. nov. 17. 11:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


max. 2 óráig bírod a durcit?? Én fél óráig sem. Ha mi vitázunk (nem veszekszünk), akkor én próbálok előbb békülni, mert nem tudok úgy mellette lenni, hogy közben meg villámokat szór a szemünk. Ilyenkor ő is lecsendesedik, és a végén összeölelkezünk, hogy de buták voltunk :) Mondjuk hallottam olyant is, hogy valaki napokig nem szól ilyenkor a másikhoz. Egészségére.Ki így-ki úgy.


28/N

2009. nov. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én párom kicsit nehéz természetű, ha vitatkozunk és nekem van igazam, azt képtelen elismerni. Általában leül gépezni, merthogy ő nem szól hozzám. Ha úgy ülök, hogy rálássak, olvasni lehet az arcán, hogy melyik percben jön rá, hogy tényleg igazam van. Akkor utána kis kedves :) de azt ne is várjam, hogy kimondja. Egyszer kérdeztem rá, "ugye, beláttad, hogy igazam volt?", akkor teljesen kiakadt és nem mondott semmit. Így inkább nem feszegetem a kérdést, úgyis olvasok az arcán :)

Ja, nekem mindig el kell ismerni, ha tévedtem, és akkor ő nagy kegyesen "megbocsát". :) Aranyos, kicsit gyerek.

Néha nehéz elviselni, de hát ilyen, nem tudok vele mit csinálni, nem fogom megpróbálni megváltoztatni, hiszen így szerettem bele :)

2009. nov. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szexel:)
2009. nov. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ki szexel?:) szex-szel, nem? De azzal se lehet vitát rendezni. Az akkor jó, ha ez a kibékülés "megpecsételése".
2009. nov. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

függeltenül attol,hogy melyikőnk a hibás,én bujok hozzá oda,hogy fejezzük be,beszéljük át...

ha olyan veszekedés,amiben bennevan,hogy akkor ő távozik,akkor leszedem a nadrágját,és békülősszex,és utána beszéljük át...

2009. nov. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!