Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ezen túljutni?...

Hogyan lehet ezen túljutni? Belehalok a fájdalomba!

Figyelt kérdés
Most lesz vége az 5 éves párkapcsolatomnak... hozzá akartam menni feleségül, mert annyira szeretem, de nem bírjuk egymást elviselni! Se vele, se nélküle. Olyan sz@r helyzet ez! Ő a mindenem, ő a családom! Nem áll mellettem senki, szinte csak ő van nekem! Mit tehetnék, hogy elviselhető legyen ez a hatalmas fájdalom és űr amit érzek? Egyfolytában bőgök, próbálom elterelni a figyelmem, de nem megy egész nap. Kérlek, segítsetek! Aki volt már ilyen helyzetben, az tudna nekem pár okos tanácsot adni? Hogyan lehet ezt z időszakot átvészelni?
2011. jún. 11. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

"hozzá akartam menni feleségül, mert annyira szeretem, de nem bírjuk egymást elviselni!"


Ezt én lózungnak tartom, ugyanis ha nem bírod elviselni,akkor mit szeretsz benne?

az ellentétek vonzzák egymást című közhelyeket meg hanyagoljuk szerintem...

2011. jún. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Egyébként talán nem ártana átbeszélni még 1X az egészet.
2011. jún. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2011. jún. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok nem tudom hogy lehet ezen túl lenni:( Azzal próbálkozok hogy a rosszra gondolok nehogy elbizonytalanodjak mert már tényleg nem működött.Most már az eszemre kell hagyatkoznom meg szerintem neked is.Hiába szeretjük a másikat ha most nem működik később sem fog, ne húzzuk tovább egymás idejét.
2011. jún. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy a következő kapcsolatod olyan lesz, amiben még el is tudjátok viselni egymást.
2011. jún. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem utána sírsz hisz nem tudod elviselni csak az hiányzik ami vele járt biztonság, gyerek, család, szex...
2011. jún. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!