Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tom mit tegyek valaki tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tom mit tegyek valaki tud segiteni? Belehalok a fajdalomba

Figyelt kérdés

Van egy 3eves kapcsolatom azaz csak volt.

Mar ott voltunk hogy a gyurut akartam megvenni hogy eljegyezzem es o is tudott a szandekomrol es nagyon szerette volna mar eleg regota csak mindig rosszul sultek el a dolgok es vartam vele hogy meglepetes legyen.A baj viszon utolert.

Baratnom most kezdte el az egyetemet es megtetszett egy osztaly tarasnak.Egyik alkalommal berugodt es elcsatant egy par csok plusz ott aludt nala.Az a baj hogy baratnomnek is bejott a srac:S El kezdtek talalkozgatni en meg ugyebar feltekenykedni.En kicsit bepoccentem a csokos dolognal es neki mentem az illetonek a sulijuk elott ...

Ezutan ugye o lett akit sajnalni kellett ...

Vegul meg elerte baratnom hogy en vagyok a szemet amiert neki mentem ...:S(jo oke hulyeseget csinaltam,de az ideg es a ferfi buszkeseg:S:)...)ugy meg baratnom lett aki megbocsajtott nekem...:S na mind1:)

Ezutan tovabbra is talalkoztak neha mert ugyebar kozos osztalytasakkal mentek iszogatni stb...Feltekenyseg stb...

Mondtam valaszon engem valasztott mert hogy en vagyok neki az igazi meg annyira szeret...

talalkozgatasuk odaig fajult hogy egyik alakalommal elmentek egy kozos buliba vagyis oda akartak menni mert Kozos nagyon jo baratnojuk meghivta , vegulis a bulibol semmi nem volt hanem felmentek baratnomhoz es lefekudtek.

Reggel beallitottam a csavo elmenetele utan es baratnom folyamatosan azt mondta hogy sajnalja az egeszet ami tortent, es hogy nem fekudtek le "csak"kezimunka volt...

es hogy "kozben is ram gondolt" csak mar tul keso volt es hogy annyira sajnalja...( nem csak kezimunka volt)

A lenyeg hogy most ugy vagyunk hogy azt mondta nekem is es a Palinak is hogy egyunkkel sem akar lenni mert

-Vele azert mert gondolkoznia kel es nem akar fajdalmat okozni tobbet.

-Az illetonek meg azt mondta hogy vele se akar lenni mert ugy se lenne jo addig mig engem szeret.

Tudomasomra jutott hogy Valamit erez mar a csavo irant.

Nekem pedig folyamatosan allitja hogy SZERELMES belem meg mindig es hogy en vagyok az igazi a nagy O es hogy nem akar elvesziteni.Ugyebar azt mondta hogy nem akar nekem fajdalmat okozni ezert ne legyunk egyutt de azert Decemberben 3napon nem aludtam csak nala mert mindig hivot hogy mennyek hozza...

Azt hozza tennem hogy novemberben mondta hogy "egyikunkse" es Decemerben elejen tortent meg az hogy lefekudtek.tehat a 3napon mikor nem aludtam nala egyik a bizonyos ejszaka volt a masik ketonel mkeg csak azert nem mert ejszakas voltam meloba.Most is azt mondta mennyek haza vele karacsonyozni, mert amugy most Pesten vagyunk de csak most koltoztunk fel (o egyetem en melo )de itt is kulon lakunk(itt ugy volt hogy ossze koltozunk csak mikor felkoltozott mar kezdottek a problemak es azt hittem ez csak az ujdonsag miatt van...)

na most akkor ennyire akarja a masikat?

vagy ennyire nem akar nekem fajdalmat okozni ?

hogy velem alszik orokke es karacvsonyozni is haza hiv pedig en nem akartam haza menni...:S

Az a bajom hogy annyira szeretem hogy keptelen vagyok ellen alni barmit csinalok mindig vissza csal:Sazzal hogy en vagyok neki az igazi ...:Ses az en szivem sajnos meg csak erte dobog:(

Mit tegyek hogy tartsam magamtol tavol vagy hogy oldjam meg ezt az egeszet?

az egyik variacio hogy ujra ossze jovunk ...bar ahogy most vagyunk olyan mintha szet se mentunk volna.De sajna ezt nem tudnam hogy oldjam meg hogy ne talalkozon a palival..:S

a masik variacio hogy en lepek ki a kepbol.

TUDOM ezt kellett volna mar reg tennem probaltam is mar nem egyszer,de nem tudom megcsinalni annyira szeretem,de mar annyira faj.MIT TEGYEK?tartsam magam tavol tolle? HOGY? MIT TEGYEK?MIT TEGYEK?MIT TEGYEK?

Mar lassan belehalok a fajdalomba amit okoznak nekem.

De nem tudok tole elszakadni.es itt a December is 21napbol 18szor ott aludtam nala es folyamatosan egyutt voltunk MIERT NEM TUDOK NEMET MONDANI ha egyszer tudom hogy mit kellene csinalni miert dont a szivem az eszem felett egyszeruen a szivem erosebb akarattal bir mint az agyam, de igy belehalok nembirom.

Valki segitsen plsplspls


TANACSOT PLS

sry hogy ennyire hosszan irtam le,de ha nem irom le akkor nem tudtok normalis valaszt adni.igy hatha tudtok.

mert meg most is szeretem ezek utan is , hiaba okozott ennyi fajdalmat :s es o is engem:S


2009. dec. 22. 10:17
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
100%
Nagyon nehéz lehet a helyzeted, de ahogy te is mondtad, az a legésszerűbb megoldás, hogy lapátra teszed. Nem akarom sértegetni a barátnődet, de a köznyelvben az ilyen nőciket hívják "ribanc"-nak. Járj el bulizni, ismerkedj más lányokkal. Ezerszer jobbat érdemelsz annál a másiknál. Sokáig fog tartani, amíg beheged az a seb, ott a szívedben, de meg kell próbálni. :) . Szurkolok neked. Pacsim.
2009. dec. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
70%

Te akkora egy papucs vagy!!! Mással smáról és még Te kéred, hogy bocsásson meg neked mert neki mentél a csávónak????? Hihhetettlen vagy és szánalmas más bocs. Legyél már FÉRFI és ne egy mamusz. Én a ha pasi lennék és a nőm ilyet csinálna már úgy otthagytam volna, főleg hogy mással lefekszik aztán te meg utána simán mész hozzá mintha mi se történt volna. pfffffffff...

A csaj nem fog megváltozni, mert ha ezt hagytad neki, és nem raktad ki akkor tudja, hogy bármeddig nyújtozkodhat, mert a "takaró" végtelen és ha mindig megcsal te leszel az a f@sz aki mindig bocsánatot kérsz.

Nekem is volt egy időszakom, amikor mamuszkákkal jártam. Aztán végre találtam egy IGAZI FÉRFIT!!! Mert utálom és szánalmasak az olyan pasik mint TE! 22/L

2009. dec. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
67%
Hagyd ott a fenébe. Szereted, nehéz, tudom. De később még rosszabb lesz, ha ugyanezt megteszi legközelebb. Igen, meg fogja.
2009. dec. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%

Szia! hát ez nagyon durva történet:/

Egy 3 éves kapcsolatot nem lehet simán eldobni.

Megértem, hogy ez nagyon fáj neked. A barátnőddel le kell ülni és normálisan meg KELL beszélni ezt az egész ügyet.

Ha ő azt mondta, hogy számára te vagy a legfontosabb, akkor ne másik pasihoz menjen.

Mond meg neki, hogy te nagyon szereted és rosszul esik/esett ez a szituáció.És bizonyítsa be h csak te kellesz neki.

Ha úgy érzed h kezd meg változni, adj neki egy utolsó esélyt.

Sok szerencsét és Boldog Karácsonyt előre :)

2009. dec. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
72%

10:32 vagyok.


Kimaradt, hogy találsz olyan lányt aki nem b@ssza át a fejed, de csak akkor ha változtatsz ezen a hozzáálásodon, és nem TE alázkodsz meg! És tudom hogy rohadt nehéz, de ne hagyd magad továbbsodorni!

Sok Sikert kívánok, hogy találj egy normálisat! És ez nem egyrőla kettőre lesz!

2009. dec. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Keress mást,hidd el jobban jársz! Tudom könnyű mondani,de ez az igazság! :S Nem szabad,hogy valaki ennyire kihasználjon. Ha igazán szeretett volna,akkor nem csal meg,nem hagyja csak úgy,hogy ez a 3 éves kapcsolat tönkremenjen. :S Idővel majd elfelejted,találsz ezerszer jobbat! Hagyd a fenébe,éljenek boldogan. :S Minden jót!
2009. dec. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
76%
Most nem tudok mit irni!Gondolom fáj amitt tett de szereted és mások hiába mondják hogy hagyd a csudába ha a te érzelmeid más szeretnének!Csak tudod ha a lányka megcsalt akkor már nem szeret!Vagyis szeret mert kötödik hozzád de közbe meg összevissza kavar mással!Probálj a talpadra állni és mi hamarabb elfelejteni mert csak te fogd megszivni!Igy meg ha kivered a pici agyadból találsz egy nagyon értékes lányt és nem kell majd a mostani hütlen!Sok sikert nem valami értelmesen irtam le de ez fura!17/L és amugy nekem is 3éves kapcsolatom van megkérte a kezem és ő nem bizik meg bennem azt hiszi megcsalom de ha ez igy lenne akkor nem mondtam volna neki igent!Szóval ez is gáz na bocs hogy ezt is eirtam!
2009. dec. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

10:32

nem vagyok papucs azt elhiheted ...(bar igaz nem irtam bele olyan dolgot amivel ne arra utalnek:) )

csak a vegleges dontes ami mar megszuletett azt nem tudom kivitelezni.

Nem tudok tolle elszakadni, mert meg mindig annyira szeretem.es ezzel van a angyon nagy problemam:S

hogy tudnek belole kiszeretni...:S

mert probalkoztam mar a bulival csajozassal stb csak az a baj hogy nem erdekel senki mas.

Nehez ugy pl buliba felszedni valakit ha pl:tancolok a csajjal probal Kozeledni, en meg eltolom magamtol, mert nem kell mas :S es itt van a problemam amire orvossag klellene :S

2009. dec. 22. 10:58
 9/27 A kérdező kommentje:

ja amugy megvalami 10:32 es

a kommented oylan egyutterzo volt :)

nem csodalkozom hogy papucs volt melletted az elozo csavod.elso sorig azt hittem csavo vagy...:D

Eleg jo csajnak kell lenned ha ennyire fel van vagva a nyelved:)

2009. dec. 22. 11:06
 10/27 A kérdező kommentje:
sry elso 2 sorig :)
2009. dec. 22. 11:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!