Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Telefonon szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telefonon szakított velem a barátom mit tegyek? Semmi rosszat nem tettem pedig mégis ezt kaptam, belehalok a fájdalomba

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 23:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
keress mást ha ekkora parszt a barátod h nem mondta a szemedbe
2010. aug. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
köcsög volt a barátod, gyáva senki szard le
2010. aug. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 13? 14? Esetleg 15?
2010. aug. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Én 23 vagyok ő meg 22 , akkora csalódás , hogy álmomban sem gondoltam , hogy ilyen lesz
2010. aug. 5. 23:47
 5/22 anonim ***** válasza:
Ő egy szar szemét szar alak...:S
2010. aug. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 nikee165 válasza:

dehogy halsz bele!!!ugyanmár...ez csak önsajnálat...bulizz ne ezen rágódj!!keress másikat!!

én is kihevertem 3 éves kapcsolatot...éltem tovább az életem!!mellesleg a pasi megérdemelné hogy jól szájbaverd...de ez csak az én véleményem

2010. aug. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Írasd fel a számát ilyen reklámszarokra:

[link]


minden sms-t amit kap fizetnie kell muahaha

2010. aug. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
nem akarok magyarázkodni sem neki, de azért szeretném megmondani neki , hogy tényleg egy bunkó, tudom ez már a lényegen úgysem változtat
2010. aug. 5. 23:56
 9/22 anonim ***** válasza:

Miből gondoljátok, hogy csak egy 13 éves tud ilyen gerinctelen lenni, hogy telefonon szakít a másikkal ?!

Élő példa vagyok, 2 évvel ezelőtt az én exem is 6 év után telefonban szakított velem másfél óra beszélgetés legvégén ! és 28 éves volt !azt sem tudta megmondani miért akar szakítani ...


Ne hagyd el magad, és ne fordulj magadba, az ilyen pasi azt sem érdemli meg, hogy bánkódj, szenvedj miatta !!!!Próbáld meg magad vmivel lekötni, menj szórakozz, barátnők, barátok most nagyon nagy szükséged van rájuk és túl leszel rajta hidd el !!!!

Fel a fejjel és kitartás, menj ismerkedj, szerezz új barátokat , kösd le minden perced , most csak az segít és ne gondolj rá !!!

2010. aug. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

23 éves vagy? Akkor már tudhatnád, hogy belehalásról csak akkor érdemes beszélni, ha azt is közli veled, hogy "amúgy AIDS-es is".


Egyébként ez a kapcsolat vagy nem volt túlságosan komoly, vagy egy elég gerinctelen típus volt a srác. De én inkább az előbbire tippelnék.


Lépj túl ezen.

2010. aug. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!