Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan párok akik...

Vannak olyan párok akik tizenévesen ismerkedtek meg, és már régóta együtt vannak (például 10-15 év)? Személyes példák?

Figyelt kérdés
Előfordulhat, hogy volt már ilyen kérdés, de nem tudtam hogy keressek rá, meg olyan jó ilyen dolgokat olvasni, jó érzéssel tölt el, és bebizonyítja, hogy létezik első szerelemből egyetlen szerelem. :) Nem a korábbi korokban létező jelenség érdekel, hogy egymásnak szánták a fiatalokat a szülők, és 16 évesen házasodtak, hanem inkább napjainkból, vagyis újabb történetekre lennék kíváncsi. :)
2011. jún. 11. 21:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szüleim 20 éve (16 évesen ismerték meg egymást).

Nagyszüleim 52 éve (17 évesen ismerték meg egymást)

Mi a párommal (16 évesen ismertük meg egymást) most 21 évesek vagyunk, ez még nem tizen év, de tervben van, hogy együtt maradunk a még hátralevő 80 évben:D (eljegyzés, esküvő)

2011. jún. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

nekem van egy barátnőm, aki tizenévesen elszökött a fiúval külföldre, most meg már tíz éve házasok :-)


de ez kirívó történet, nem így szokott lenni a mai világban. de örülök, hogy nekik meg bejött. de annak is, hogy nekem meg nm, mert visszagondolva egyik régebbi barátom sem lett volna a nagy ő, csak a rózsaszín köd elvakított :-P


Mára már felnőttem é megtaláltam a párom. És örülök, hogy ő az, akkor is, ha később történt és nem tizenévesen. mostani fejjel az akkori pasijaimra rá sem bírnék nézni... nem is értem...biztos tapasztalatnak kellett :D


30N

2011. jún. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
az egyik rokonomék már általános iskolában is jártak, de akkor szakítottak,mindkettejüknek voltak más kapcsolatai, de most felnőttkorukban megint összejöttek és most kb.8 éve boldog házasok meg gyerekük is van
2011. jún. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Ez igazán megnyugtató, és olyan szép. :) Köszönöm a válaszokat, csak a kellemes érzésre vágytam, hogy sok ilyen kapcsolat létezik még, mert szerintem olyan felemelő, hogy manapság van ilyen!:) Csak sajna, ritkán hallottam róluk.

Amúgy egyik kedves válaszoló írta, hogy nem lesz kevesebb valaki, mert nem elsőre találta meg a párját... Én ezt egy szóval sem mondtam, meg se fordult a fejemben, meg semmi hátsó gondolatom nem volt, csak hirtelen eszembe jutott ez, és gondoltam megkérdezem, mert régen hallottam ilyen kapcsolatról. :)

Remélem, hogy velem is ilyesmi fog történni, mert a párommal most végeztünk a gimnáziumban, és együtt tervezünk mindent, de hát sok minden van, ami nem rajtunk múlik. :)

Még egyszer köszönöm a történeteket, és sok boldogságot kívánok mindenkinek, akinek ilyesmi adatott meg! :)

2011. jún. 13. 15:35
 15/15 anonim ***** válasza:

anya 14 apa 17 volt mikor megismerkedtek

30 éve házasok :)

2011. jún. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!