Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik középiskolás korukban ismerkedtek meg, és együtt maradtak a főiskolás/egyetemista évek alatt is vagy akár tovább?

Figyelt kérdés
Mi osztálytársak vagyunk, szóval elég sok időt töltünk együtt, ez az első nagy szerelem mindkettőnk számára, de sajnos nem ugyanarra a fősulira mennénk tovább tanulni, szóval félek, hogy a nagy szerelem ellenére sem éljük túl.18/L
2010. jan. 21. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
az én osztálytársam szülei középsuliban ismerkedtek meg, 17 évesek voltak és még most is együtt vannak. jelenleg 46 évesek
2010. jan. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt két osztálytársam,a fiú meg a csaj több,mint öt évig voltak együtt,és azután mentek szét,hogy elmentek továbbtanulni.Ezzel most nem akartalak megijeszteni,Ti ettől még lehettek szerencsések.Én például 18 évesen ismertem meg a páromat,és ma is együtt vagyunk,öt éve.
2010. jan. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia.Én középiskolás voltam mikor igazán szerelmes lettem!Akkor 17 voltam, most 26 vagyok, és azóta is együtt vagyunk a párommal, azaz 9 éve!jóban-rosszban.Már van egy gyönyörű kislányunk, és várjuk a második gyermekünket!Ez az igaz szerelem!
2010. jan. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

sztem épphogy jót tesz majd ha külön fősulira mentek, csak ne külön városba!

nem lesztek folyton egymás nyakán, persze nem mindenki gondolkozik így, de sztem tök lehangoló ha a barátnődet minden nap a suliban (lehangoló környezet) látod.

2010. jan. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
18:45, ez nagyon kedves üzenet, jó tudni, hogy nem lehetetlen. A többi kommentet is köszönöm.
2010. jan. 21. 19:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én szüleim 16 évesen ismkerkedtek meg egymással, nagyon boldogok így 44 évesen is. És persze van két gyerekük. :-)
2010. jan. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Középsulis koromban ismerkedtem meg a kutyámmal, és még azóta is velem van.
2010. jan. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyénektől függő. Nekem volt olyan osztálytársam is, aki már 14-15 éves korában összejött a barátjával, és még most, 24-25 évesen is ugyanúgy együtt vannak. De volt olyan is, akik együtt voltak majdnem három évig, semmi sem látszott rajtuk, mégis amikor külön városokba kerültek, gyakorlatilag azonnal szétváltak...
2010. jan. 22. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én személy szerint középiskolás koromban ismertem meg páromat, bár nem egy iskolába jártunk, most egyetemre járok, ő most végzős és soha nem volt gond abból, hogy én egyetemista vagyok, ő meg még nem =D
2010. jan. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem egy középsuliba jártunk. Harmadikos voltam, ő elsős.

Közös rajzszakkőrön ismerkedtünk meg, azután együtt jártunk - táncolni ... ...

Én most 70 éves vagyok. Kösz, megvagyunk; szeretjük egymást.

2013. dec. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!