Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házas és tartós kapcsolatban...

Házas és tartós kapcsolatban élő férfiak segítségét kérném. Normális, ahogy a férjem viselkedik?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt, ebből 4 éve házasok. Van két csodaszép fiunk, lakás, kocsi, bár nem vagyunk gazdagok, stb. Nekem minden szépnek és jónak tűnne (kedves, jó apa, sokat segít, apró kis ajándékok, stb), ha nem tudnám, amit tudok (most mindegy, honnan). Sokszor lebukott, hogy régi barátnőkkel, vagy épp szexpartner keresőn chat-el. A dogokból tudtommal nem lett semmi (én kétszer is próbára tettem a tudta nélkül, csak chat-elt, de amint találkozóra került volna a sor, kihátrált).

Most viszont egy régi barátnőjével/ismerősével több is történt. Előbb el tudott jönni a munkából, mert a csajnak kellettek szexi fotók, mivel egy svájci pasija van és annak akart küldeni. Ezt az én férjem (a fotózást) örömmel vállalta. Egy elhagyott kempingben került sor a dologra (bár a férjem próbálta rábeszélni, hogy inkább hozzájuk menjenek). A fotózás megtörtént, csókok és simogatások is, főleg a férjem részéről, de itt leálltak, nem mentek tovább. Mire számíthatok egy ilyen emberrel? Készülhetek rá, hogy megcsal, vagy ha most nem ment tovább, akkor a családja miatt máskor sem fog?


Mielőtt elítélnétek a nyomozás miatt, sosem tettem ilyet mással, és vele sem tettem volna, ha az első terhességem alatt nem küldi át a komplett levelezésüket egy csaj, így lebuktatva őt, és egyszer magától bukott le, otthagyta a gépet, mert telefonja volt (szexchat).


2011. jún. 12. 09:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

beszarás, exbarátnőről meztelen képeket készítget, meg csorgatja a nyálát és csak azért nem történik semmi mert hogy mégis a hűség látszatát fenn kívánja tartani.. ez már régen rossz. Igen, az ösztön hogy megtetszik neki más. De a helyzet az, hogy ha igazán oda lenne érted, akkor eddig se jutott volna el...


Én eddig úgy tapasztaltam, hogy kétféle pasi van. Az egyik, aki gátlástalanul fel akar szedni minden szóbajöhető nőt, tehát nem fog leállni azután sem, hogy egyet elvesz. De őket fel lehet ismerni. nem tudom a férjed ilyen-e. A másik, aki akkor kezdeményez egy harmadik felé, ha valami otthon nem ok. Vagy komolyabb veszekedés, vagy valami meg nem értettség áll a háttérben, és úgy érzi hogy a felesége nem szereti őt. Ez a jobbik fajta. Itt, ha sikerül feloldani az eredeti konfliktust, akkor szerintem megint jó lehet a házastársak kapcsolata. A gond az hogy a te férjed nem tudjuk miért csinálja ezt.


De ha tényleg ki akarod deríteni, beszélned kell vele. próbáld meg nem bevallani amit tudsz, csak megkérdezni hogy megcsal-e téged, mert te úgy érzed hogy valami nem stimmel. Úgy érzed eltávolodott, és szeretnél tiszta vizet önteni a pohárba. Aztán meglátod hogy letagad-e mindent... ha végképp nem mond semmit, akkor nyugodtan megmondhatod hogy mit tudsz. muszáj megmondani honnan tudod? Egyébként nem lehet az, hogy régen nagyon szerelmes volt ebbe a nőbe, és a nő rakta ki a szűrét? mert ilyenkor is visszakívánkozhatnak a régihez...


32/N

2011. júl. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
azóta kiderült, hogy a csaj csak barát volt régről, sosem jártak. És a férjem azóta nem válaszol, ha a csaj ír neki. Pedig ír, kb. 3 naponta, hogy mi van? hol van a férjem?, stb.
2011. júl. 9. 18:45
 13/19 anonim ***** válasza:

Direkt nem olvastam el a kommenteket és a válaszokat, próbálok tiszta fejjel válaszolni. A férfi kalandor, a férfinak kellenek a sikerélmények és a visszajelzések. Egy férfi saját belső értékrendje alapján még ha meg is kufircol egy bögyös macát, az sem számítana megcsalásnak, hiszen nem szerelemből és szeretetből tenni, csak fizikai és esztétikai élményszerzés miatt. Tehát kb annyira érzi terhelőnek, mintha egy meghitt, közös családi vacsora helyett egyedül elmegy enni. Mármint az ösztönférfi.

A kulturáltabbja, erkölcsösebbje ezt nem teszi meg tevőlegesen, mert nem akarja a párját megalázni, így csak flörtölget és kizárólag fejben éli át ezeket a "delikátesz" élményeket. Ez genetika, ezen nem kell szépíteni és belemagyarázni sem. A férfi, amikor igazán nagyon szerelmes, akkor persze csak a szerelmére fókuszál. Ha valamit nem kap meg otthon, akkor kompenzál. Lehet, hogy a felesége iránt szóló családtagi tisztelet felülkerekedik néhány elfojtott perverz vágyon, amit pont az említett tisztelet miatt nem mer a neje elé tárni, de az ösztöne kívánja. Ezzel sokmit nem lehet tenni. Érdekes, ébren és éberen tartott kapcsolatot kell a háttérben biztosítani, hogy csak a nézelődés és képzelgés szintjén maradjon az ilyesmi.

Egy alapos elbeszélgetés azért nemártana nektek.

2011. júl. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig elment, hogy csókok-ölelések-simogatások stb., akkor több is lesz, legközelebb nem fog leállni. Egyébként lehet, hogy ¤rális szex is volt, abba nem gondoltál bele? Egyeseknek az nem is szex, csak petting...

Csak magam tudom ismételni: legközelebb nem fog leállni. Beszéljétek meg!

31/F

2011. júl. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy másodpercig ne legyen lelkiismeret-furdalásod a nyomozás miatt. (Értem, h szégyelled, hogy erre kényszerültél, de nem volt alaptalan...)

Én is azokkal értek egyet, akik azt mondják, hogy ültesd le, és beszéljétek meg. Tisztázzátok le, hogy szeret-e, akar-e téged. (Értem, h álompasi, álomférj, álomapa, de nem ez a kérdés. Szeret-e, akar-e.). Kérd meg, hogy legyen őszinte. Ha igen, akkor tisztázzátok le a határokat (pl. egy egészséges (!) kapcsolatban gond nélkül lehet találkozni az exel, na de aktfotólat készíteni róla + a többi??? Ha nem, akkor pedig - nehéz belegondolni - de kezdjetek mindketten újat. Tudom, hogy iszonyú nehéz nőként két gyerekkel újat kezdeni, de inkább most kezdj újat, minél fiatalabban, és addig, amíg a gyerekeknek lesz szív szerinti apjuk, mint később, amikor széthullhat körülöttetek minden. Ha gondolod, írd meg, mi történt veletek, érdekel!


33F, 6 éve házasságban

2011. júl. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. júl. 9. 20:36
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy túl fiatalon kerültetek össze, és a férjednek nem voltak előtted kapcsolatai?

Sajnos,az is lehet, hogy olyan típúsú, akinek mindig az izgalmas, titkos kapcsolatok kellenek, és ezen akárhogy is beszéltek erről, nehéz túllépnie. Egyszerűen ez hozza izgalomba.

Szerintem is meg kellene beszélnetek, azonban nem valószínű, hogy ő majd mindent elmond úgy, ahogy érzi. Itt sajnos a bizalom az, ami elveszett a részedről, és ezt nagyon nehéz helyrehozni.

Két gyerekkel nehéz az újrakezdés is. Bár hosszú távon lehet, hogy az jobban működne, főleg, ha anyagilag is megengedhetnéd magadnak. Azt állandó gyanakvás és nyomozás nagyon tönkre tudja tenni a mindennapokat. Ráadásul a gyerekektől veszi el az energiát.

Az biztos, hogy egy életen át nem lehet ilyen bizalomvesztéssel fenntartani egy kapcsolatot, mert az a Te önbizalmadat is folyamatosan aláássa.

Egészen röviden és összefoglalva én azt gondolom, ha ez az állapot állandósul a férjed részéről, akkor el kell gondolkoznod, hogy véget vetsz ennek a kapcsolatnak, a saját önbecsülésed miatt is.

2011. júl. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is volt ott minden épp csak nem rakta be. Én is mindig ott álltam le, meg volt minden, csak épp a berakás nem, ha "nem lehetett továbbmenni" valami/valaki miatt. :(
2011. júl. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázzátok őszintén a helyzetet, kérdezd meg, miért udvarol másnak, megcsalt-e, és mi hiányzik neki, és nyomozást is valld be, mielőtt tovább fajulnak a dolgok és összedől a kártyavár.
2011. júl. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!