Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarok mindenkit birtoko...

Miért akarok mindenkit birtokolni? Hogyan változtassak rajta?

Figyelt kérdés

Életem minden kapcsolatát a következő dolgok rontották el:


Mindenkit birtokolni akarok.Ha velem jár,akkor ne bulizzon,ne menjen ki a nevem egynemű ismerőseivel.Nagyon féltékeny vagyok.Ha nem keres pár napig óriási perpatvart csinálok.


Hogyan lehetne ezen változtatni?

Csak én vagyok ilyen?

23/L


2011. jún. 12. 21:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
A birtoklasi vágy a 3. csakra rossz mukodese. Blokk van benne, menje el 3.csakra-treningre, vagy mashogy harmonizald!:)
2011. jún. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem csak te vagy ilyen, de amit most teszel az az első lépés a gyógyulás felé, mert igen ez egy fajta betegség is lehet és a legtöbben nem tudnak kijönni belőle pedig ez nagy baj.


Ha nagyon nem tudsz majd magad boldogulni, akkor nem árt szakember segítségét kérni ... akár.


Addig is meg kell, hogy értsed ez a kérdés lényegében a kölcsönös tiszteletről szól.

Ha birtokolsz valakit azt nem tiszteled teljes mértékben, az pedig nem egészséges.

Ha valakit eltiltasz attól, ami élete része (pl barátok, hobby), akkor a személyiségén követsz el erőszakot.

Akkor már pedig nem egészen ő lesz akit te megismertél.

2011. jún. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

szia!én is ilyen vagyok!

én azért nem akarok változtatni rajta,mert akkor nem lennék önmagam.

2011. jún. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Most is van egy kapcsolatom,a barátom elment előző héten bulizni,én nagyon nagyon féltékeny voltam,mikor tudom,hogy soha nem csalna meg.Elment a tesójával horgászni,és én balhét csaptam,napokig sértődött voltam,hogy miért nem velem foglalkozott.

2011. jún. 12. 21:51
 5/14 anonim ***** válasza:
Jézus Isten..
2011. jún. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, vagyis voltam, ráadásul ugyanannyi idős is vagyok, mint te. Nem tehettem róla, egyszerűen ez belülről jött, hiába próbáltam viselkedni. Rá is ment a kapcsolatom. Igaz, megváltoztam, de akkor már annyira elrontottam a dolgokat, hogy nem lehetett helyrehozni.


Nálam az önbizalomhiány, kisebbrendűség-érzés volt a baj, nem lehet, hogy nálad is?

2011. jún. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az már jo, hoyg tisztaban vagy vele, hogy nincs KÜLSŐ katalizatora az erzeseidnek. Benned van valahol az oka. De tudatosan nem lehet szerintem megoldani. Kéne egy auditalas vagy kineziologia, vagy mas stresszoldasi mod, ami az eredendo okot megtalalja es feloldja.
2011. jún. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Én nem igazán szeretem magam,és szerintem azzal akarom bebiztosítani magam,hogy engem szeretnek.

És ha nem érzem úgy,hogy valaki csak velem törődik,akkor egy senkinek érzem magam.

2011. jún. 12. 22:07
 9/14 anonim ***** válasza:
Skorpió vagy?
2011. jún. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Bika.
2011. jún. 12. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!