Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állnátok talpra egy...

Hogyan állnátok talpra egy fájdalmas szakítás után?

Figyelt kérdés

4 évig voltunk együtt, komoly kapcsolat volt eljegyzéssel, aztán szakítottunk. Nem jött be a képbe egy harmadik, nem volt bántalmazás, de elég súlyos indok volt az, amiért nem folytattuk.

Ez történt fél éve, én azóta teljesen a béka segge alatt vagyok, a hangulatingadozásaimat egy klimaxos középkorú hölgy is megirigyelné, kimozdulni se megyek szívesen, munkahelyre, néha barátnőkkel mozi vagy vásárlás, de ennyi.

Viszont itt a nyár és szeretném visszanyerni régi önmagam, ne adj Isten, flörtölgetni, randizgatni, de ezek után az önbizalmam sem túl fényes..


Ti hogy dolgoztátok fel a szakítást és hogyan lettetek újra vonzó nők?


2011. jún. 13. 12:39
 1/5 anonim válasza:
100%
hát azért jó lett volna tudni, hogy mi is történt valójában! de figyelj a legjobb terápia mindig a bulik, a barátok! nem kell betokosodni! hidd el én csak tudom, 6 év után lett vége a kapcsolatomnak! légy bohém(minden rossz ellenére is pozitív tudsz maradni)! kezdj el pasizni, interneten flörtölj srácokkal! venni kell magadnak egy szuper rucit, és el kell menni benne bulizni! fiatalon nem ez az élet rendje! még annyi pasi van! élj a mának!
2011. jún. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
jah meg még annyit, hogy valamit változtass meg a külsődön, pl a hajadat rövidebbe! általában a csajok ezt csinálják, ha szakítás után vannak!
2011. jún. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
iwillsurvive.blog.hu - egy szakítás története, elég részletesen le van írva, hogy a blogtulaj hogy próbálta túlélni a szakítását
2011. jún. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
en nagyon nehezen dolgoztam fel,de tudtam hogy ebbol meg egyszer mar nem lesz es nem is lehet kapcsolat,.eloszor is minden keppen talald meg magadnak azt az emberket akivel jol erzed magad es amikor vele vagy akkor nem gondolsz annyit a volt baratodra,hidd el a baratod biztos nem gyaszol o mar biztos tul van egy par csajszin .nehari hogy igy irom de tapasztalatbol irom.,en is azt hittem hogy soha nem teszem tul magam rajta .de sikerult mert nala meg jobb partnert talaltam .igaz nem Magyar orszagon.de en erzem magam a legszerncsesebb nonek es egyben anyukanak ezen a vilagon ,.tudom nehez de meg latod sikerulni fog ,es meg jobban fogod magad erezni mint elotte amikor nem egyedul allo voltal.
2011. jún. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 napietus ***** válasza:

eleve nem újra kell vonzó nőnek leni, hanem annak kell maradi. ahogy egy úr a pokolban is úr, úgy egy nő is a pokolban is NŐ.


nemindegy, erről már lecsúsztál, de legközelebb gondolj erre. egyébként meg annyi, hogy tudatosan ne gondolj rá. amíg ezen agyalsz, addig kifelé is ilyen leszel, és nem fogsz tudni lazítani. tudom, hogy az ember lelki kérődző állat, de ezt próbáld csak a jó emlékekkel kapcsolatban tenni. a rosszakat nem kell újra és újra felböfögni, mégegyszer megrágni, újra lenyelni...

2011. jún. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!