Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha anyukám...

Mit csináljak, ha anyukám elutasítóan viselkedik velem? Légyszi fontos!

Figyelt kérdés
Például, ha pozitív megjegyzést teszek rá, akkor is szemrehányóan vagy undok választ kapok tőle..ilyen és ehhez hasonló szituációk sorát élem meg naponta többször. Nem akarom megbántani, mert mégiscsak az édesanyámról van szó..így nem szólok vissza semmit.Légyszi adjatok tanácsot! 20 éves lány
2011. jún. 13. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet rossz időszakot él,amit neked nem akar elmondani. ülj le vele,és mond el,hogy ez téged mennyire bánt,egy szerető anya megérti.
2011. jún. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de nem él rossz időket, mostanában jól van hál Istennek! Úgy érzem, hogy én sem csináltam semmit még titokban sem amivel megbánthattam...nem értem, hogy ilyenkor mi játszódik le egy anya fejében...főleg, hogy csak velem ilyen...
2011. jún. 13. 21:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első jót válaszolt, de akkor mégse?

Mióta van ez? Azóta más változást vagy valamit nem vettél észre nála, pl. más szituációkban is ingerültebb lenne?

2011. jún. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt csak egyféle képen tudhatod meg ha rákérdezel hogy mi a baja. Sajnos mi nem tudunk konkrét megoldást írni ezt neked kell kiderítened. Ülj le vele beszélgetni és egyszerűen kérdezz rá kertelés nélkül.
2011. jún. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!