Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék 1 lányt jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék 1 lányt jobban megismerni vagyis szeretném ha barátok lehetnénk. Csak valamiért elutasítóan, lenézően viselkedik. És nem vagyok bunkó másokkal. Meg ápolt és rendes vagyok. Mit tegyek hogy legalább velem is kedvesen mosolygósan beszélgessen?

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Olyan szituba kéne vele keveredned, ahol csak ti ketten vagytok, olyankor nagyon sok ember homlokegyenest másmilyen, mint társaságban. velem is előfordult, hogy egy számomra korábban nagyon ellenszenves, flegma benyomást keltő csajjal 2esben lézengtünk a folyosón és szóba elegyedtünk, és nagyon aranyos volt, kellemesen csalódtam.

ilyen helyzet lehet pl ez, illetve ha mondjuk a buszra várakoztok suli után, és csak ti ketten ismeritek egymást a megállóban. vagy esetleg kinyomozhatod merre lakik, és egyik nap suli után "véletlenül" neked is arra legyen dolgod. így már meg is teremtheted az együtt utazást, és dumcsizást kezdeményezhetsz. ha esetleg mégis játssza az elérhetetlen jégkirálynőt, és flegma, akkor a hiba nem benned van, ne erőltesd. ez esetben biztos vannak nála sokkal jobbfejebb, kedves csajok is, akik szívesen barátkoznának veled.

2009. jan. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Lehet, hogy tetszel neki, én mindig is piszkáltam, vagy próbáltam elutasítóan viselkedni, nehogy meglássa a kiszemelt, hogy mennyire odavagyok érte:D

Üdv, Binky

2009. jan. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Beszélj vele kedvesen, és ha bunkó, kérdezd meg, miért csinálta. Ha azt mondja h hagyjad békén, tedd meg. Ha nem úgy gondolta, akkor jelentkezni fog. Ha nem jelentkezik, meg sem érdemli, hogy rá pazarold az idődet.


Lehet hogy mindig a lányok választanak, de azért néha a kezdeményezést át lehet venni.


Ha meg bocsánatot kér, akkor nyert ügyed van.



Remélem segítettem

2009. jan. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Készülj fel, hogy lehetsz akármilyen helyes, a kiszemelt lánynak talán nem vagy az esete!

Régen én is játszottam a "lenéző" pillantásommal, amikor olyan srác akart nyomulni nállam, akinek nem akartam esélyt adni... szégyenlem is rendesen, hogy nem tudtam normálisabban kezelni a dolgot! :(

Talán először tényleg nem mint pasi, kéne hogy próbálkozz nálla, ám egy barátságos ártatlan beszélgetés csodákra képes! Az előttem szólók véleményére hajlok, hagyd hogy úgy ismerjen meg jobban, hogy közben nem kötelezed semmire! És tudj meg róla többet barátoktól, osztálytársaktól, hasznos lehet a közös téma, vagy ha csak érdeklődsz az után amit szeret!

Sok sikert!

(akkor se add fel, ha nem jön össze, az ember nem csak egyszer lesz szerelmes :D)

2009. jan. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!