Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem ciki ha egy...

Szerintetek nem ciki ha egy feleség felhivja a szeretőt és elkezdi ócsárolni?

Figyelt kérdés
Vélemenyem szerint nagyon megalázo.Feleség vagyok soha nem tennék ilyet,viszont engem már hivtak fel,ráadásul ártatlan voltam.
2011. jún. 14. 07:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
50%
de nagyon gáz, az ilyen nő aki a szeretőt akarja hibáztatni és elkezdi ócsárolni az saját magát járassa le.
2011. jún. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%
De nagyon ciki. Nem a feleség dolga szerintem lealacsonyodni a szeretőhöz, a férfi már úgy is megtette, a "kedves" férjet kell kirúgni páros lábbal és meg van oldva a helyzet. Nálunk is volt egy ilyen helyzet, bár nem voltunk házasok, de tartott szeretőt a párom míg külföldön dolgoztam.Hazajöttem, kibukott a dolog, pasit kiraktam a lakásomból, a nő nem is érdekelt, hogy kicsoda, mondtam mehetsz lakni hozzá, a nőnek persze nem kellett, 1 hét után kidobta.
2011. jún. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
96%
Alapesetben ezt a férjnek és a feleségnek kell maga között lerendeznie. Én mondjuk egy idő után felhívtam a csajt, mert megpróbálta ellenem hangolni a 6 éves gyerekemet, és amikor ez nem ment neki, rávette, hogy hazudjon nekem, hogy "Ne fájjon anyának". Itt már úgy éreztem, van beleszólásom a dologba. Más kérdés, hogy értelme nem volt, mert csak kiröhögött.
2011. jún. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
75%
Nézd, ha tudom, hogy a férjemre vetette ki a hálóját, az más kérdés, hogy a párom is ludas a dologban, én bizony felhívnám, ha ciki is és rafináltan olyanokat hazudnék neki, hogy a párom nekem tálalt ki róla, hogy ott akarja hagyni.Ez egy elég okos trükk, gyakorlatból mondom.Nem én alkalmaztam, hanem az egyik kollégám.A kedves szerető annyira bepipult ( még ő! :D ), hogy egy idő után otthagyta a férjet, aki visszament az asszonykájához és azóta se lépegetett félre.
2011. jún. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Velem egyszer fordult elő.

Köszönés helyett megkaptam "te büdös rib@nc"csak lestem,megvártam mig befejezi majd megkérdeztem kivel is beszélek tulajdonképp.A férj egy társkeresőn volt fennt mint szingli.Egyszer találkoztunk csak egy kávézóban beszélgettünk.

Megmondtam a feleségnek hogy engem kihuzhat a listáról,és talán rendezze a tovabbiakat a férjével.Rögtön felhivtam a pasit:"Most beszéltem a feleségeddel vár otthon egy finom vacsival és szeretne beszélgetni veled":)telefonszámot azonnal kitöröltem,soha többet nem hallottam felőle,de a társkeresőn még fennt maradt.

2011. jún. 14. 07:18
 6/29 A kérdező kommentje:
Ha rájönnék hogy a férjem szeretőt tart vele rendezném le,mi közöm van nekem a harmadik félhez?baromira nem érdekelne hogy tudott rólam vagy nem,Ő kezdeményezett vagy a párom,ezek mind mellékesek, a legnagyobb bűnös akkor is a párom lenne nem pedig a szerető.
2011. jún. 14. 07:21
 7/29 anonim ***** válasza:
93%

Esetedben tényleg gáz volt, hogy felhívott, mentségére legyen mondva, nem biztos, hogy képben volt, ki is vagy te pontosan.

Hasonlóan én is jártam már, szintén tök ártatlanul. A nő mellétárcsázott, rajtam (a büdös ribin) kereste a férjét. Friss házasok voltunk. Kérdeztem ki a férje, mondtam neki, hogy nem ismerem. Elmondtam neki milyen számot hívott, hogy téves volt, de nem lehetett meggyőzni. Javasoltam, hogy tegyük le és tárcsázzon újra. Többet nem hívott.

2011. jún. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem azért egyfajta struccpolitika az is, amikor inkább a homokba dúgja a fejét a megcsalt feleség és csak a férjet avatja be.A pasik egyébként is úgy hazudnak, mint a vízfolyás, ha a szeretőjükről van szó.Igenis, ha a helyzet megkívánja, félre kell állítani azt a bizonyos harmadikat, ha kell szóban, ha kell intrikával, hazugságokkal, mert azért az non-sense, hogy pl.egy több gyermekes férfi otthagyja a családot egy ribi végett, függetlenül attól, hol és hogyan jöttek össze.Ahol már gyermekekről is szó van, ott azért meggondolandó, hogy foglakozom vele, ó, mennyire ciki nekem felvenni a kommunikációt a riválisommal.FEL KELL!Van pár ismerősöm, aki személyesen kereste meg a férj barátnőjét is kicsit "elbeszélgettek"..Érdekes módon lelépett a szerencsétlen hamarjában az életükből.
2011. jún. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
87%
Hát én feleségként nem hívnám fel a szeretőt... főleg mert egyrészt, a férjem is nyakig sáros, ha nem jobban, inkább őt rendezném le előbb (szóban értettem :P) meg azon filóznék, hogy mit nem adtam meg neki, hogy másik nőhöz ment... ja, és az sem biztos, hogy a bizonyos harmadik tudta, hogy a "lovagja" nős ember. Ráadásu egy csomószor az is előfordul, hogy tényleg ártatlan embert mártanak be, mert épp meglátták a férfivel együtt, vagy mert van vki, aki ártani akar neki, és bekavar... és vitát sem kezdeményeznék vele-az más kérdés, hogyha ő kezdené, és nagyon alpári vagy lenéző stílusban mocskolna, akkor megmondanám neki a magamét.
2011. jún. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem pont az ilyen mea-culpázásoknak nincs sok értelme.A férfiakat általában a farkuk vezérli, ennyi!
2011. jún. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!