Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek azokról az...

Mi a véleményetek azokról az emberekről, akik állandónan csak hőbörögnek, mindent csak szidni és ócsárolni tudnak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 16:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Azt, hogy toloncolják őket ki 1-2 évre Kubába, aztán majd annyira a mennyekben fogják érezni magukat nálunk, hogy befogják végre a szájukat.
2011. ápr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
30%
Ez mióta magyar politika?
2011. ápr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Azért ide írtam, mert az itteni kérdéseknél van a legtöbb...


De írhattam volna zene, kultúra stb. kategóriába is. Ez egy abszolút joker kérdés.

2011. ápr. 9. 16:56
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én apukám ilyen, de nem a politikában, minden apróságon hőbörög. Teljesen lefáraszt.
2011. ápr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Ez sajnos itt sok emberre jellemző, minden miatt hisztizik, de megoldást már nem kínál a problémára.
2011. ápr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Az átlagmagyar ilyen. Ül a tévé/számítógép előtt és nagyon ért hozzá, nagyon tudja, hogy "szar", de nem tudja mit kéne tenni, hogy jó legyen. Ez nem csak politikában van így, fotelből a focihoz is nagyon ért a "magyar". Azért szavaz az egyikre, mert utálja a másikat, és ezzel majd jól keresztbe tesz neki. A hős...
2011. ápr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 doboszoli ***** válasza:
80%

Nono, kérem a megoldást nem nekem kell tudni, hanem aki azért vállalta a kormányzást, mert elvileg már tudta.

Mint valaki nagyon találóan írta, tojást sem tudok tojni, de el tudom dönteni, hogy ehető, vagy záptojás.

2011. ápr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
Mert valamilyen szinten mindenkit ér igazságtalanság ebben az országban,ha erre gondoltál.Itt semmi sem megy simán,mindenre hónapokat kell várni,sőt éveket.Az biztos,hogy nem úgy fog történni ami neked jó lenne ezáltal még szarabb a helyzeted.Szóval van itt miért höbörögni,átkozódni, mindenkinek.
2011. ápr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Kései Sirató ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Legalább annyira van miért örülni is.

Egyébként tipikus magyar tünet a pesszimizmus.

2011. ápr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Pédának okáért, itt és most, mégis minek lehetne örülni?Legalább egy választ ha kérhetnék.

-Talán annak,hogy jő' a tavasz...

2011. ápr. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!