Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy képzeli a legtöbb ember...

Hogy képzeli a legtöbb ember hogy joguk van ítélkezni mások felett bele szólni mások életébe és ócsárolni őt főleg akkor ha egy vad idegen akivel sose találkozott?

Figyelt kérdés

Tényleg ennyire unatkozik mindenki hogy képes reggeltől hajnalig itt ülni és azt keresni kibe lehet bele kötni?

Ez miért szül még csak 20 éves? Ez miért akar a barátjánál aludni stb stb. Mintha bármi köze is lenne egy vad idegen embernek a másik életéhez. Mi lenne ha megpróbálnánk ítélkezés helyett normális válaszokat adni ha meg képtelenek vagyunk erre minek járunk ide? Tényleg csak az a lényeg hogy minél több emberbe bele kössünk? Az embernek lehet más a véleménye és nem kell mindenben egyet érteniük hiszen mindenki más és más de az sem helyes hogy csak mert más véleményen vannak az emberek egymást ócsárolják. Mi értelme ennek?


2011. márc. 18. 14:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Amit te ítélkezésnek hívsz, azt én véleménynek. Mindenkinek joga van a véleményéhez, akár tetszik, akár nem. Nem tetszik, átugrod.
2011. márc. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
50%
Az ismeretlenség előnye az hogy itt az emberek kiélhetik az agresszív,perverz vágyaikat,kitalálhatnak és mesélhetnek akármit és itt olyanok lehetnek amilyenek nem a való életben vagy pont ilyenek akarnak lenni.Feszültség levezetőnek is tökéletes.
2011. márc. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ennyi.. Vélemény vagy jó tanács, hogy 20 évesen ne szüljön az albérletébe a netto 60 ezer keresetével. Utána meg majd jönnek a kérdések, hogy jajj nincs munkám a barátom itt hagyott, hogyan tartsam el?
2011. márc. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A baj csak az, hogy senki nem a véleményét kérdezte annak, akinek nem tetszik, hanem megoldást várnak el valamilyen problémára és ahhoz 90%-ban rohadtul nem jön oda, hogy mennyé' oszt aludjál, minek ülsz gép előtt, minek kellett neked gyerek stb.


A név- és arctalanság sok mindent kihoz a komplexusos emberekből.

2011. márc. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kedves első ajánlom figyelmedbe hogy olvasd el még egyszer a

kérdést. Véleményt alkotni mást jelent mint másokat sértegetni lenézni elítélni legalább is szerintem. Nekem is van konkrét véleményen amivel nem kell egyet érteni és én sem értek feltétlenül mindenkivel egyet de attól még nem ócsárolok senkit, nem hü..zek vagy k..vázok le senkit és nem erőltetem senkire a véleményemet.

2011. márc. 18. 14:53
 6/14 szamóca. ***** válasza:
100%

azért az alapkérdéssel nem értek egyet. van jogom beleszólni ha kikérték a véleményem, márpedig akik ide írnak egy kérdést azok kikérik.

persze abban igazad van hogy sokkal több az olyan válasz amelyik nem válaszol, csak ítél.

2011. márc. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10%

"Nekem is van konkrét véleményen amivel nem kell egyet érteni és én sem értek feltétlenül mindenkivel egyet de attól még nem ócsárolok senkit, nem hü..zek vagy k..vázok le senkit és nem erőltetem senkire a véleményemet."


Valakit lehülyézni, lek*rvázni miért nem lehet vélemény? Ha valaki 16 évesen megvolt a fél iskolának, az véleményem szerint egy ingyenk*rva. Ez nem ítélet, és nem is szólok bele az illető életébe, ez csak a véleményem.

2011. márc. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 szamóca. ***** válasza:
89%
"Ez nem ítélet, és nem is szólok bele az illető életébe, ez csak a véleményem." >> amit viszont tényleg senki nem kérdezett. ha a krédező úgy tette fel a kérdést hogy "lehetek szifkás ha a fél suli megvolt?" a válasz igen, vagy nem. kuutya nem kiváncsi rá hogy te minek tartod őt. majd ha azt kérdezi hogy "k*rva vagyok én ettől?" akkor lehet kifejteni a véleményed és erkölcsi magaslatokba szárnyalni.
2011. márc. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jaj én nem akarok most sem vitatkozni senkivel. Persze elfogadom a válaszokat és a véleményeket nem kell egyet értenünk mindenben csak kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye.
2011. márc. 18. 15:04
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
hulye kerdes mar megint
2011. márc. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!