Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti elengednétek a...

Szülők, ti elengednétek a gyereket egyedül a zöld pardonba? És amúgy gáz egyedül odamenni? (barátok nélkül)

Figyelt kérdés

20.-án lesz Alvin koncert, és nincs olyan haverom, aki szeretné, de én el szeretnék menni..

Amúgy szinte mindent megengednek a szüleim, meg se kell kérdeznem.. De itt nem lenne aki vigyázzon rám.. És egyedül kéne hazautaznom az éjszakaival (kb 1,5 óra) Nem ezzel van a gond, hanem hogy egyedül.. :S


16/L


2011. jún. 14. 16:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Egyedül biztos nem. Ha annyira fontos akkor mennék érte vagy legyen mellette barát/nő akivel figyelnek egymásra.
2011. jún. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
43%
Határozottan nem. Esetleg szülői kísérettel.
2011. jún. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
Egy ismim szerint tele van füvesekkel:S
2011. jún. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Apa az éjszakába dolgozik, szóval máskor haza tud hozni, de 20-án megy nyaralni a haverjával..
2011. jún. 14. 16:46
 5/19 anonim ***** válasza:
59%
Most őszintén: szerinted egyedül elmenni bulizni vagy egy koncertre buli?Mert szerintem nagyon szar lehet. Meg aki egyedül van, azt kipécézik a rossz arcok..szóval nem.
2011. jún. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

egyik haverod se ?

akkor kérj meg egy barátot, mert a jó barát segít és elvisel

2011. jún. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Igen, tele. És?:)

Főleg Copy con koncertre jön sok füves. Kíváncsi vagyok, mi lesz. :D

2011. jún. 14. 16:47
 8/19 A kérdező kommentje:
Csak egy jó barátom van, de neki nincs zöld kártáyja
2011. jún. 14. 16:47
 9/19 anonim ***** válasza:
78%
Na igen, Copy-n vannak füvesek. Esetleg a sulidból nem tudsz szerezni valakit? Vagy az az éjszakai vonat mikor van?
2011. jún. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nem vagyok annyira barátkozós típus, így nincs sok haverom, és csak 1 barátom van.. :S


Nem vonat, hanem busz. Kb óránként jár, de egy kicsit parázok is, mert egyszer már megtámadtak a Borároson amikor vártam a buszt.

Amúgy azért olyan hosszú az út, mert a dél-pesti garázsba visz, ott meg ha szerencsém van elérem a buszomat, ha nem, várok 1 órát. (ott nincsenek rossz arcok)

2011. jún. 14. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!