Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan gyerekkori barátod,...

Van olyan gyerekkori barátod, aki a mai napig hiányzik?

Figyelt kérdés
pl. v.mi miatt megszakadt a barátság, nagy a távolság stb. és nem láttad évek óta?
2011. jún. 14. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Több általános iskolai osztálytársam is hiányzik.. :( Nagyon jó osztályunk volt, aztán a középiskola szétszedte a bandát, mert nem csak egy városból gyűltünk össze... Egy darabig még néha-néha összefutottunk, de aztán mindenkinek kialakult a saját élete a saját sulijában..

Röhej, hogy a mai napig szerepelnek az álmaimban - elég gyakran álmodok, mindenfélét. :)

2011. jún. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs. Egy lánnyal jóban voltam, de aztán csak lehúzott anyagilag. A felnőttkori barátaimat már jobban megválogattam, és őket igazán kedvelem. Szerencsére Ők is engem :o)
2011. jún. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem van.20 km-re lakik töllem,ugyhogy itt már nem a távolsággal van gond,hanem hamar férjhez ment,lett egy gyermeke,most várja a második babáját,szóval alig van ideje még telefonon is beszélgetni.Hiányzik az a sok régi hüjeség amit együtt csináltunk anno.Az az idő már nem jön vissza többé,de legalább szép emlékek maradtak,amin néha még most is nevetünk:)
2011. jún. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Motorbaleset 7. éve lesz hogy meghalt, azóta nincs senki akivel olyan szoros lenne a kapcsolatom mint vele volt
2011. jún. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen!

A barátnőm,egy városban is élünk csak ő más utakon jár

mint én ezért megszakadt a kapcsolatunk!

Bár néha azért még írunk sms-t egymásnak,ritkán!

Ha tudná,hogy mennyire hijányoznak azok a jó nagy röhögések vele!:) :*

2011. jún. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!