Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol dolgozok, mennyit kerestek...

Hol dolgozok, mennyit kerestek és ebből a család, hogy él meg?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 19:45
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
63%

Kedves utolsó!Mármint műtős orvos?Vagy asszisztál

a műtétnél?

2011. jún. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
95%

Bár család nincsen, de ha szakma kontra fizetés felmérést végzel, akkor tessék: értékesítési asszisztens vagyok, nettó 105 ezer + kajajegy + bérlet, évente egyszer bónusz (1,5-2 havi fizu pluszban, főnöki értékeléstől függően).

Nem tudom, az itt válaszolók közül néhányan hogyan tudnak ennyi + gyesből egy babát is fenntartani, de minden tiszteletem az övék! Nekem csak magamat megy (albérlet).

23L

2011. jún. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
80%
asszisztál, szakképzett műtős, 2 évig tanult a sotén. amugy sok kezdő orvos barátunk sem keres sokkal többet, de nekik legalább van remény hogy később jó lesz.
2011. jún. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
95%
Minimálbér, a buszt nem fizetik, kajajegyet nem kapok, mindegy lenne, hogyha itthon ülnék 28 ezer ft-ért akkor is több pénzem maradna!És akkor még a rezsit nem fizettem ki, és még nem ettem!
2011. jún. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
72%

Ahhoz képest hogy a műtős 100 ezret az orvos ahogy az első írta 400 ezret keres..Miért is panaszkodnak akkor az orvosok? Én nem értem..

Na mindegy..(bár messziről jött ember azt mond amit akar..nem igaz?)

A mi esetünkben.

Én munkaközvetítő irodában dolgozom havi netto 1100 fontért. A párom a szakmájában dolgozik és ő havonta 1600-1800 fontot hoz haza.Hárman élünk.Az én fizetésem rögtön elmegy a szállásra,kötelező fizetni valókra,és egyéb dolgokra.A férjem fizetéséből eszünk,és félre rakunk aranytartaléknak.Sosem lehet tudni,hogy meddig van az embernek munkája..

2011. jún. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
79%
Én részmunka időben dolgozom max 100.000 keresek egy hónapban. Párom több helyen dolgozik 4-500.000 körül keres havonta. Plusz ami a gyerekek után van. 4 gyerekkel szépen megélünk belőle. 25L
2011. jún. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

Tanár vagyok, nettó 145 ezer, párom értékesítő, órabérben dolgozik, ami havi szinten kb 50 ezret jelentene, de ehhez hozzájön a teljesítmény, jutalékok, stb, így bruttó 120 körül mindig megvan neki. Sokszor 20-30-40 ezerrel több, mindig más a megbízás, eszerint más az elszámolás ,jutalék, ezért ez lehet több is, kevesebb is.

Saját kertes házban élünk, melynek felét a szülők állták nászajándékként, másik felét mi megtakarításokból, és évről évre csinosítgatjuk. Gyerkőc még nincs, tehát ketten vagyunk, havi bruttó 250-300 mindig megvan, plusz én vállalok vizsgára, érettségire felkészítést, korrepetálást, ez havi párezer plusz, illetve saját készítésű képeket, festményeket, rajzokat, dísztárgyakat is szoktunk kínálni eladásra, természetesen engedéllyel.

Jól megélünk belőle, amire kell, arra van, és félre is tudunk rakni szépen.

2011. jún. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
A barátom rendőr 100 ezret keres plusz kajajegy, én főiskolán tanulok az ösztöndíjaim havi kb. 50 ezer (nyáron nem kapok), a szüleimtől kapok még havi 20 ezret (nyáron természetesen nem). Albérletben élünk, havi kb. 60 ezret teszünk félre. Nyáron még egy kis plusz lesz, amit a gyakorlati helyemen kapok. Nem panaszkodok, mert szerintem nagyon jól élünk az átlaghoz képest, és lassacskán gyűjtögetünk, hogy később legyen valami induló tőkénk. Mondjuk nem veszünk márkás dolgokat, nagy nyaralásokra sem megyünk (néha egy-gy napra azért kiruccanunk), nincs autónk sem, bulik is ritkán vannak, és mértékkel. De én elégedett vagyok az életemmel.
2011. jún. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
79%

20.20-as


25 éves létedre 4 gyermeked van???:O:O az igen... gratulálok, főleg ha tisztességgel fel tudjátok nevelni, de ahogy te is írtad ennyi pénzből biztosan menni fog:)

Egyébként nálunk anyu minőségellenőrként dolgozik egy gyárban, kb. 100-at keres, apu vállalkozó, festő de csak hébe hóba van munkája, nem élünk túl jól, de sajna most ez van:S

2011. jún. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
79%
25 éves vagyok szüleimmel lakom. Pult, havi netto 72 ezer, erre jön a jatt, így havi max 80 ezer jön össze. Ebből kocsi részletet fizetek havi 24 ezer, 5-6 ezer telefonszámla, 25-30 ezer haza, néha bevásárolok. Tankolok sokat, mert kocsival tudok csak dolgozni járni. Szóval havonta jó ha egy 5-10 ezer marad zsebben ruhára, szórakozásra. Párom festő van amikor jól keres hetente 40-50 ezer van amikor nincs meló és semmit. Van egy lánya akit el kell tartani, párom is egyelőre a szüleivel él (vagyis elvált, és vissza költözött)Gyerektartást nem kap, családi pótlék ami x plusz, de kitörölhetnénk vele.Reménykedünk az összeköltözésben, de amíg neki nincs fix-állandó meló álom marad, mert havi 80-ból nem tudnánk megélni, úgy hogy kénytelen vagyok egy autót fenntartani.
2011. jún. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!