Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol dolgozok, mennyit kerestek...

Hol dolgozok, mennyit kerestek és ebből a család, hogy él meg?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 19:45
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
91%

Én netto 180ezret kerestem+ helyi közlekedési bérlet mint pénzügyi vezető egy kis cégnél vidéken. Nemrég szültem, most itthon vagyok, netto 162.000 ft a tgyás-om + a családi pótlék 12.000, a férjem netto 200.000 körül keres+ maszekol is, abból van, hogy pár tízezret, de van, hogy több százezret is haza tud hozni, persze nem folyamatosan, csak ha megbízás van.

Augusztustól rosszabb lesz, mert a gyedem 80ezer valamennyi lesz, így a felét kapom annak mint most és a férjemnek is véget ér egy munkája... De van tartalékunk, meg a férjem úgyis kitalál valamit, nagyon ügyes

2011. jún. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
56%
1. vagyok. a férjem 2 munkahelyen sztk+kórház keres 300at szoval ez igy elég kevés és a +100at a betegektöl kapja hálapénzként a korhazban. ha belegondolsz 2 állásra 300 fizu nem sok nem fizetik meg az orvosokat . de én nem pqnaszkodom mert jol elvagyok belöle de a ferjem rengeteget dolgozik
2011. jún. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
96%

ma 20:59

talán segíthetnél a férjednek abban,hogy ne kelljen olyan sokat dolgoznia ha te is elmennél dolgozni..Nem igaz?

2011. jún. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
93%

"de én nem pqnaszkodom mert jol elvagyok belöle de a ferjem rengeteget dolgozik"


Szép...

2011. jún. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
4%
nem találok munkat de ha találnék is max 80at kapnék. igy meg a férjemnek megvan a csilivili lakás minden nap fött étel amit elvisz, meg fött kajával várom haza stb, ez neki kell azt mondja ez nagyobb segitseg mint z hogy keresek 80at aztan hulla vagyok és ö étkezdés v. kórházi moslékot eszik. de mondom nincs is munka
2011. jún. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
78%
Micsoda édes kifogás :) ez tetszik..Nem megy dolgozni,mert túl fáradt lesz ahhoz hogy főzzön..Ilyet sem hall az ember minden nap :) Még jó hogy sok nő megtudja oldani ezt a világrengető problémát..
2011. jún. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%

Ügyintéző voltam egy biztosítónál belső ügyfélszolgálaton, nettó 107 ezer+25 ezer kafetéria. Jelenleg tgyás-t kapok, 100 ezer körül van. A családit a gyerekre kapjuk, azt félre is tesszük neki.

A férjem mérnök egy multinál 300 ezer + 30 ezer kafetéria.

Lakás és autóhitelünk van, de ha azokat levonjuk, még mindig marad és jut mindenre. Tudunk félre is tenni (a csp-n kívül) és folyamatosan újítjuk a házat, minden hónapban kerül egy-két új dolog bele.

2011. jún. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is azt irtam hogy sok orvos kezdö barátunk sem keres sokkal többet.mi nem irigyeljük senkitöl,ök többet tanultak és nagyobb is a felelöségük.maga az eü helyzetére céloztam hogy pl egy ápoló is alig keres pedig megérdemelnék a több pénzt. Meg mások is akik 3 müszakban dolgoznak mert nem kapnak máshol munkát,és még lehet diplomájuk is van.sokaknak nincs internet hogy hozzászoljanak.mindegy aki melózik becsületesen azt meg is kéne becsülni.sajnos kevesen bírnák azt a sok látványt amit egy eü dolgozó akár. Mindig mondja a férjem amputációnál vagy rezekálásnál vagy egy feltáró mütétnél,tumornál.
2011. jún. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Apa is orvos, és ő is 400 ezer körül keres egy hónapban. Háziorvos, egy kis faluban övé egyedül a praxis. Kap egy kevés hálapénzt is mikor házhoz megy a betegeihez. Ebből a 400-ból sok elmegy rezsire, hitelre. Anya 80-90 körül keres egy polgármesteri hivatalban. Egy szép nagy házban élünk, és két kocsit tartunk fent, szóval amennyire én látom, azért egész jól élünk. Én még tanulok, 17 éves vagyok. Sokmindent megkapok, nyáron minden évben megyünk nyaralni (belföld, bár számolgattuk már, hogy ennyi pénzből külföldre is elmehetnénk egyszer...).
2011. júl. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!