Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A feleségem kb.1...

HeriHery kérdése:

Mit tegyek? A feleségem kb.1 hónapja megcsalt. Az új barátja 2 hete elküldte. Van két gyerekünk én megbocsájtottam neki, de ő csak hallgat és nem mond semmit, elutasít és nem fogadja el az érzéseimet. Nagyon szeretem!

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
De bolond vagy. A feleséged nem szeret téged, most visszakuncsorgott hozzád, mert jobb vagy, mint a semmi. A gyerekek ellenére is jobb lenne elválni, sőt, talán nekik is jobb lenne, mint szeretettelenségben élni.
2011. jún. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
De ő már nem téged. Sajnálom. ebbe bele kell törődnöd. A nyílt házasság lehet még megoldás. Ez esetben azért melletted lenne, de mégsem. a legjobb az lenne ha elfelejtenéd, és megpróbálnál új életet kezdeni. Hidd el rád is vár még nagy szerelem.
2011. jún. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

Azért csalt meg, mert nem szeret, nem vonzódik hozzád.

Az, hogy te megbocsájtottál neki, a te dolgod. Ha veled marad, akkor se számíts semmire. Érzései feléd nullák és sex sem lesz köztetek, max. csak fény évente egyszer.

Aki egyszer ezt megtette, az máskor is megfogja tenni. Független, hogy az előző párjával marad vagy nem. Csak idő kérdése, hogy mikor jössz rá vagy tudod meg, hogy megint szét tette a lábát.

Csak a gyerekeiteket sajnálom, de őket nagyon !

2011. jún. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Buta vagy kérdező.Ha szereted is,akkor se hagyd magad kihasználni.Beszélj vele,vagy menjetek külön.Ne alázd magad.
2011. jún. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom:( Ha ez csak úgy előfordult volna azt mondanám bocsásd meg, de az a tény, hogy azért ment vissza hozzád,mert az új pasi elküldte, nem tudom.

A gyerekek miatt adnék még egy esélyt, de ha újra megcsalna elválnék.

2011. jún. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
45%
Ülj le vele beszélgetni. Beszéljétek át miért tette. Őszintén a két gyerek miatt. Te ugyanannyira (ha nem jobban) lehetsz hibás abban, hogy ő félrelépett. Ha megoldható a probléma akkor folytassátok. De szólok előre, hogy soha nem teszed túl magad a dolgon, és ha "visszacsalod" az csak tovább ront a helyzeten, attól a fájdalmad nem lesz kisebb. Ha már nem szeret nem fog újra belédszeretni, akkor pedig ésszel kell az egész válást lerendezni szem előtt tartva, hogy a gyerekek minél kisebb mértékben sérüljenek. Viszont a szavaidból itélve a feleséged szerelmes, tehát a jelenlegi elutasító viselkedésébe vedd bele azt is, hogy most mocskosul szenved a szerelmi bánata miatt. Nem mintha meg kéne értened, csak ne várj tőle most sokat...
2011. jún. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennek kampec.

Minél hamarabb lerendezed,annál hamarabb kezdhetsz új életet.

Ilyesmire meg nincs bocsánat.Ennél nagyobb árulás nincs.

2011. jún. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
az egy dolog, hogy megcsalt... azon még valahogy talán túl lehetne lépni, ha egyszer tette, DE hogy még ő az, aki nem közelít és ő az aki elutasít és nem teper érted, így egyértelmű, hogy nem akar tőled semmit, nem szeret.
2011. jún. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
81%
,ha a feleséged egyszer megcsalt akor sajnos többször is megfog(szerintem)
2011. jún. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9%

Hát, mindenki azt tanácsolja, hogy rögtön válj el, de szerintem ha ennyire szereted, akkor egy beszélgetést megér a dolog.

Én nem hisztek abban, hogy törvényszerű a "ha egyszer megcsalt, meg fog máskor is" elmélet!!! Több olyan férfi ismerősöm is van, aki egyszer megtette, de utána soha többet.

A helyedben először is elgondolkodnék magamban, hogy mi oka lehet annak, ha a feleségem félrelép. Ha egy nő lép félre, annak érzelmi háttere van.

Ha pedig a feleséged már nem táplál irántad érzelmeket, s még tisztelni sem tisztel annyira, hogy megbeszélje veled a gondjaitokat, akkor ott már nagy baj van. Viszont, nagy valószínűséggel Te is hibás vagy abban, hogy idáig jutott a házasságotok.

Ezt meg kell beszélnetek. A feleségednek hiányzott valami a kapcsolatotokból, ezért lépett félre. Nagyon ronda dolog volt tőle, s nem ez lett volna a megoldás, de ami történt megtörtént. Innentől fogva nektek kell tisztáznotok a dolgokat.

üdv.

2011. jún. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!