Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezután hogyan tovább? Megbocsá...

Ezután hogyan tovább? Megbocsájtottam.

Figyelt kérdés
Kiderült a férjem megcsalt.Megbeszéltük,azt mondta velünk akar maradni a családjával,bocsánatot kért.Nehéz volt de még nagyon szeretem és vele akarok maradni.Ez mind szép és jó,de nem tudok hozzászolni,puszit adni neki,vagy megölelni.Ő sem teszi.Elvagyunk egésznap egymás mellett a kötelező kommunikácion kivül semmit nem szólunk egymáshoz.
2010. aug. 9. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Veszett fejsze nyele ha nem érsz hozzá nincs ölelés puszi semmi emberi csak éltek mint két idegen,akkor ujra másik nő után néz,vagy még mindig van neki más.
2010. aug. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

De ha már nem tudsz neki puszit adni meg megölelni, már lehet nem is szereted annyira, és ő ezt fordítva sem teszi, tehát lehet nem is bánta meg???

Mert ilyenkor bizonyítani illik...:S

2010. aug. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjatok időt magatoknak és beszélgessetek sokat! Ez majd segít,hogy újra bízni tudjatok egymásban. Tisztázzátok,hogy mi volt a megcsalád oka!
2010. aug. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

Ennek semmi értelme. a válás ennél sokkal értelmeseb, hiszen te NEM bocsátottál meg neki. Max. szóban, de valójában NEM.

Ő meg ha nem erőlködik, próbálkozik, akkor NEM SZERET téged, max. a gyerek(ek) miatt akar maradni, hogy mint család, együtt legyetek. Döntsd el, ennek van-e értelme, de szerintem nincs...

2010. aug. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínű a megcsalás előtt se volt már minden rendben.
2010. aug. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem ugy nem tudom,hogy nem utálom vagy nem lennék rá képes.Hanem ugyérzem egy tüske ott maradt és még haragszom egy kicsit.Ő PEDIG SZERINTEM NEM MER.
2010. aug. 9. 10:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Gondold át, meg tudsz-e bocsátani, ha igen, akkor azt feltételek nélkül tedd, és ne csináld a fesztivált, hogy "nem tudsz hozzászólni". Ezzel büntetni akarod, ismerd be magadnak.

A "bizonyítással" sem értek egyet, ha megbocsátás van, annak ne legyenek feltételei.

Vagy ha vannak feltételei mégis, akkor ezeket az elején el kell mondani, hogy a másik tudja, mit várnak tőle. Ha nem szólsz hozzá, abból nem fog rájönni, hogy azt várod, ostromoljon.


Ha tényleg szereted, meg tudsz neki bocsátani, és tudsz úgy viselkedni, mintha semmi nem történt volna. Ha erre képtelen vagy, nem szereted.


Én meg tudnék bocsátani, de a kapcsolatnak vége lenne.

2010. aug. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

azért ez nagy törés egy házasságban...adjatok időt magatoknak...egyértelmü, hogy ott a tüske...de beszéljétek meg, hogy miért is csalt meg, mi történhetett...gondoljátok át a dolgokat...és hidd el idővel megenyhülsz...persze nem ér több hónapig nempuszilkozninemölelkezni...de azt hiszem h pár nap, két három hét belefér...hisz le kell ülepedjen a dolog...fel kell dolgoznod...tudnod kell hogy mi miért történt és aztán elfogadnod...és ez nem könnyü...talán nem is baj, hogy most "hagyjátok" picit egymást...sablon: de az idő megoldja a dolgokat...jó persze tennetek is kell ezt azt, de nem fog minden nap minden percben a fejedben kavarogni az h megcsalt...mondom...idő kell...nem kell sietni...de azért ne hagyjátok elveszni se a dolgokat...:)

sok sikert!

2010. aug. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!