Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tartott a leghoss...

Mennyi ideig tartott a leghosszabb kapcsolatod? Miért lett vége? Született belőle gyermek? Mennyi idősek voltatok a szakításnál? Újra Rád (Rátok) talált a szerelem, ha igen, mennyi idő után?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 15. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1,5 évig, 20 voltam a szakításnál. Sajnos nem működött közöttünk, de nem úgy váltunk szét, hogy utáljuk egymást, tehát nem úgy, mint manapság azok, akik hosszú ideje házasságban éltek és azt bontják fel. Normálisan, kulturáltan mentünk szét, a mai napig tisztelem őt. Nem lesz attól rossz ember,hogy nem passzoltunk össze.

Gyerekünk nem lett.

A szerelem pedig huhh hát utána kb. 1 évvel jött.

2011. jún. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
kicsit off. jelenleg négy éve, jövőre esküvő. :D az előtte lévő: 4 és fél hónap, és nem akartam vele lefeküdni:) nem bántam meg:)
2011. jún. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13:29 vagyok: 20 voltam. másfél évre rá lettem szerelmes a jelenlegi páromba:)
2011. jún. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

az első komoly kapcsolatom 11 évig tartott.Én 16 éves a fiú akkor 18 éves volt amikor összejöttünk .20 éves voltam én és a férjem 22 amikor összeházasodtunk összeházasodtunk,született egy fiúnk,és 27 éves voltam amikor elváltunk.Bár jó barátok maradtunk,soha nem lett köztünk új kapcsolat,mert mindketten megtaláltuk az igazit.

A második férjemmel 28 évesen egy októberi napon jöttem össze.Ő akkor 20 éves volt.Rá 3 hónapra,januárban össze is házasodtunk.Még mindig boldog házasok vagyunk,még mindig tombol a szerelem köztünk..Én jelenleg 39 éves vagyok,a férjem 31 éves..

2011. jún. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3 év volt a leghosszabb (a mostanit leszámítva). Én 14, a fiú 17 éves volt, mikor összejöttünk, így aztán én 17, ő 20 éves volt, mikor szakítottunk. Gyerek nem volt. Én léptem ki a kapcsolatból, mert beleszerettem valaki másba, ez a valaki ma már a férjem, azóta is együtt vagyunk... ennek már 10 éve.

Én 27, férjem 32 éves. Ex 30 éves, ha jól számolok, de nem tudom mi van vele.

2011. jún. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2,5 év, pár hete lett vége, de igazából az utolsó fél év már elég problémás volt.

A barátom megkapta a jogász diplomáját és ettől kezdve ő nagyon megváltozott, alig keresett, nagyon bunkó és lenéző volt velem, sokszor veszekedtünk, mert mindennek elmondott, semmiről sem tudtam, ami vele történt, mert teljesen elzárkózott tőlem, stb. Végül kiderült, hogy chat-oldalakon és társakeresőkön más nőkkel flörtölget (meg még ki tudja mit nem), ezért nem ér rá velem foglalkozni. Ez már így együtt sok volt, ezért szakítottam. Vissza akarja könyörögni magát azóta is, de már én nem akarom.


Ő 33 éves, én 23. Nem volt gyerek szerencsére. Még nem talált meg a szerelem újra, de egyelőre még nem is vágyom rá. Most jó így egyedül egy ideig. :)

2011. jún. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Majdnem 3 évig tartott. Én 16 voltam mikor megismerkedtünk, ő 21. Nem lett gyermek:D 2009 októberében, tehát másfél éve ért véget. Azóta volt már több kapcsolatom, de egyikbe sem voltam igazán szerelmes, de most márciusban rám talált:) Azt hiszem, ilyen boldog sosem voltam egyik korábbi kapcsolatomban sem. A 3 éves azért ért véget, mert másfelé változtunk, mindketten nagyon gyerekek voltunk még, főleg én. Nem volt már keresnivalónk egymás mellett, ő ezt nem látta be, részemről el is múlt a szerelem, így véget vetettem a kapcsolatnak. Nagyon jó döntés volt.
2011. jún. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kisebb-nagyobb szünetekkel 5 évig tartott. Azért lett vége, mert rengeteget hazudott, füvezett, csak a haverjai érdekelték és nagyon sokat veszekedtünk. Nem született belőle gyermek, viszont voltam terhes csak mivel ő nem akarta, így abortusz lett a vége. De ez már akkor volt, amikor 4 év után kb. egy év szünet elteltével ismét összejöttünk. Ezzel viszont végleg szakítottunk mivel nem tudtam elviselni a tudatot, hogy ilyesmire kényszerített.Ekkor voltam 25 éves.

Azóta szerencsére már van párom és egy gyönyörű kislányunk. Most 30 vagyok.

2011. jún. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!