Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma egyik rokonom felajánlott...

Ma egyik rokonom felajánlott egy nagyon olcsó nyaralást, elmondtam a páromnak és nem úgy viselkedett mint szokott. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ma kaptunk egy kihagyhatatlan ajánlatot az egyik rokonomtól 10000 e Ft-ért egy hét a tengerparton. Nagy örömmel felhívtam a páromat, biztos voltam benne, hogy oda lesz s vissza a hírtől. Erre fel, felhívom, elújságolom neki a hírt, ő meg tudomásul veszi s kész passz. Arra számítottam, hogy teljesen oda lesz és ma már félig be is pakol:P Nem ez történt, szűk szavúan tudomásul vette a dolgot és kész. Kicsit meg is bántódtam emiatt, bevallom rosszul esett, hogy cseppet sem lelkesedett. Később felhívott és megkérdezte mi a PONTOS dátum, mintha egész nyáron nem érne rá (egyetemisták vagyunk). Kérdem miért, csak nem tele van a határidőnaplója? Erre nem válaszolt semmit. Ehhez tevődik hozza, hogy napok óta hangoztatja, hogy "idén nyáron nem tudja megyünk-e egyáltalán valahova" (ez elég gyanús). Nemrég megint beszéltünk és már már le akarja mondani. Kérdem miért válasz nincs, vajon valamit spekulál a háttérben? Nektek ez nem gyanús? Amúgy indokolatlan az a sok nem és a "nem lelkesedés"...talán készül valamire?
2011. jún. 15. 20:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%
lehet szakítani akar
2011. jún. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem szakítást tervezget, de még nem tudja hogy tálalja.

Azért az, hogy "idén nyáron nem tudja megyünk-e egyáltalán valahova" elég gyanús.

Szerintem nyiltan kérdezz rá, hogy mégis mi ez!

(De ne legyen igazam)

2011. jún. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Szakítást biztos nem, mert kb két hete terjesztette elő, hogy kitalálta, hol mikor kéri meg a kezemet :D

Egyéb ötlet?

2011. jún. 15. 20:55
 4/27 anonim ***** válasza:
84%
Ajjaj, nekem is a szakítás volt az első gondolatom. Remélem, nem így lesz. Majd légyszi írj, ha valami kiderül!
2011. jún. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%
nem lehet, hogy nincs pénze, és ez feszélyezi?Mert oké, hogy hogy gyakorlatilag ingyen mentek, de a fiú külföldön is fiú, nem tudom hogy szoktátok intézni, ha esetleg mindig ő fizet, akkor lehet most nem áll úgy.Hirtelen ez jutott eszembe.
2011. jún. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%
nem biztos hogy szakítás... lehet már befizetett egy másik nyaralásra csak meglepinek szánta. vagy csak nagyon rosszul áll anyagilag most és ez nem jókor jön. beszéljétek meg.
2011. jún. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Lehet pont ez az! Hogy ő kitalált vmi nyaralást ahol majd megkéri a kezed, csak ez most keresztül húzza a számításait. :)
2011. jún. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%
Meglepi nyaralást tervez? Esetleg.Azért fontos a dátum, és azért nem lelkesedik, mert ő akart meglepni?
2011. jún. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
84%
Pénz ? Elég sok költőpénz kell egy hetes nyaralásra Esetleg nem telik rá
2011. jún. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is valami meglepit tervez neked, és most ezerrel agyal azon, hogy találjon kibúvót egy kihagyhatatlan lehetőség alól, ami lehet, hogy épp keresztbe tesz az ő ötletének. Ha eddig minden rendben volt veletek, és ilyen feltűnően, ennek az útnak a kapcsán lett ilyen "titokzatos", akkor inkább ez lehet a háttérben.

Ha nem felejted el, megírhatnád mi lett végül? Én valami romantikus, életre szóló élménynek drukkolok.:-)))

2011. jún. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!