Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedett olyan furán...

Miért viselkedett olyan furán párom édesanyja?

Figyelt kérdés
Ellopták a telefonomat, ezért vettem egy másikat. Igaz, hogy használt(csak arra telt), de elég jó márka/típus. Páromnak nagyon tetszett, oda is adtam neki hogy próbálgassa stb. Tényleg látszott, hogy odavan érte, de örül neki, hogy sikerült pótolnom az ellopott készüléket. Ezzel szemben ahogy mutatta az anyjának, olyan furán viselkedett. Mintha irigy volna vagy nem is tudom... Máskor mindig nagyon kedves és beszédes, most olyan felszínes lett és olyan más. :( Szerintetek miért lehet ez? Tudja, hogy nem vagyok gazdag, az előző telefon árát is diákmelóval gyűjtögettem össze. :(
2011. jún. 3. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen a munkában elfáradt és péntek van így nem csoda ,hogy örül neki ,ha ágynak eshet ,de te ottvagy náluk és nem akar bunkó lenni.
2011. jún. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet gőze nincs a telefonok márkájáról, kvalitásairól. Ha nekem azt mondanák: vett a sógorom egy autót, nem azt kérdezném, hogy milyen márkát, hanem milyen színűt. És ha pirosat vett volna, lelkendeznék, ha kéket, akkor hidegen hagyna. Hogy Volvó, vagy Suzuki? Az nem érdekel.
2011. jún. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet megtetszett neki a telód és azért:) Vagy zavarta talán hogy új telefont vettél (még ha a másikat el is lopták). Vagy csak szimplán ahogy írták, fáradt volt és ennyire telt neki.
2011. jún. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem dolgozik. Nem voltam náluk, csak kb. 10 percet, aztán jöttünk el párommal. Igen, a márkákhoz túlzottan nem ért, de azt mondta neki párom, hogy ez egy jófajta és ó vétel volt stb.
2011. jún. 3. 18:05
 5/5 anonim ***** válasza:
nagy problémák vannak
2011. jún. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!