Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy a nálam...

Mi az oka annak, hogy a nálam idősebbekkel jobban szeretek lenni? (lent)

Figyelt kérdés
Nos 18 éves vagyok, lány. Vannak korombeli barátaim, velük is jól érzem magam, nagyon jól megvagyunk. Ugyanakkor vannak nálam idősebb barátaim is 24-26 évesek és velük teljesen más. Úgy érzem velük jobban szeretek lenni és úgy vettem észre ők is szeretnek velem lenni. Ez miért van? Miért érzem jobban magam az idősebbekkel mint a korosztályommal?
2011. jún. 16. 01:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a szüleimmel egykorú barátaim is vannak (és voltak). Valami téma jobban érdekel, amit ők már jobban értenek. Miért lenne ez baj?
2011. jún. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Abszolút nincs ezzel semmi baj, egy szóval sem mondtam. Csupán kíváncsi vagyok hogy miért lehet. :)
2011. jún. 16. 01:20
 3/8 anonim ***** válasza:
amit írtam. mert esetleg olyan téma érdkel, amit ők jobban értenek. pl. nem visítoznak rajta, hanem mér csak legyintenek, vagy jókat nevettek valamin, amit a krosztályod még komolyan vesz.
2011. jún. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

talán érettebb vagy a korodnál.

nekem is vannak egykorú barátaim, de az idősebbekel,anyám korabeliekkel jobban kijövök. nálunk nincs már "gáz" meg "menő", kevesebbet nyom a latban a külső, nem csak 3 téma(pia,buli,szex) körül forognak a gondolataik.

mondjuk én világéletemben ilyen filózós könyvmoly voltam, szal...

20/L

2011. jún. 16. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó jól beszél
2011. jún. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nyilvánvaló, hogy érettebb gondolkodású vagy! Ezért nem "ragadtál" le a 18 éveseknél, akiknek hobbijuk a Facebook, kedvenc "sportjuk" a Facebook, és "háziálatuk" Joe tyúk az iFarmról.... :-D


Ebben nincs semmi rossz! Légy büszke magadra, hogy 18 éves fejjel szót tudsz érteni 25 év feletti személyekkel! Ez nagy érdem, hidd el! Állj hozzá pozitívan, azért ehhez egy bizonyos műveltségi, tudási szint kell, hogy vki jól kijöjjön 25 feletti emberekkel!

2011. jún. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges, amikor kisebb voltál, a szüleiddel sokat voltál együtt, őket szoktad meg. És ők néha hangoztatták, hogy ezek a mai fiatalok, vagy hangoztatták a nagyszüleid, és őket szeretted, Neked ez lett szimpatikus. Bár ha csak pár évvel idősebbek azok, akikkel jól érzed magad, az nem számít semmit, abban a korban is vannak elég deviáns viselkedésű egyedek, talán csak a tudat, hogy ők idősebbek Nálad, azt nem írod, ezek az idősebbek fiúk, vagy lányok.
2011. jún. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is az idösebbekkel értem meg jobban magam, mert nem felszínes emberek és ahogy fölöttem is említették, nincs az, hogy "gáz, ciki, menö".

Egyszerüen emberként kezelnek, elmondhatom a sikereim, kudarcaim, problémáim és nem kinevetnek, lehúznak, hanem építenek, elismernek.

Az Én korosztályomban még a hamis elvárásoknak, buta példaképeknek élnek és teljesen mindegy az ember mit hordoz magában, mert nem ismerik el, nem érdekli öket.

A legszomorúbb az egészben, hogy 22 éves vagyok, de értelmes Nöt 26 alatt nem ismerek. Biztosan vannak, legalábbis remélem.

2011. jún. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!