Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem van, de mást szeretek....

Férjem van, de mást szeretek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Férjnél vagyok 5 éve, van 2 ikergyermekem, egy fiú és egy lány, 3 évesek. A férjem egy nagyszerű ember, szerelmes voltam belé, ám úgy érzem, az Ő megfelelési vágya rányomja a bélyegünket a mi házasságunkra. Most is szeretem, csak már másképpen. Sokat dolgozik, a munkájába temetkezik, nem igazi házasság már a miénk. Próbáltam javítani ezen, de sajnos ő már csak a munkájának él, nem lehet a segítségével változtatni. Úgy érzi, a tárgyi ajándékok fedezik a törődést is. Művészeti szakvezető vagyok egy központnál, itt ismertem meg egy nálam 2 évvel fiatalabb férfit, akivel először barátok lettünk, aztán egymásba szerettünk. Nagyon amibiciózus, fiatal feltörekvő tehetség, akit csodálok. Nagyon jól kijövünk, jól tudunk együttműködni és szeretek vele lenni, elfeledtet velem minden gondot. Tudom, hogy ez nem tisztességes a férjemmel szemben, de nekem sem könnyű, nem tudom, hogy mit tegyek. A házasságomat már nem hiszem, hogy rendbe tudjuk hozni úgy, hogy boldog is legyek, viszont nem akarom a férjemet sem átverni és a gyerekeknek is a legjobbat akarom. Úgy érzem, itt megfulladok. Teljesen szürkévé váltam, ami a gondolkodásomat illeti, egyszerűen már régen tudtam ennyire kibontakozni, mint most. Nem nézni ki belőlem, hogy már gyerekeim vannak, de én éreztem az elmúlt 1-2 évben, hogy teljesen felemészt belülről az, hogy nem működik a házasságom és úgy érzem magam, mint aki évek óta gyerekeket nevel, háztartást vezet és felemésztették a mindennapok. A gyerekek nagyon aranyosak, értük bármit megtennék, de a férjem és köztem kezd érződni az a 15 év korkülönbség, nem akarok még 28 évesen olyan lenni, mint egy 50 éves. 8 éve vagyunk együtt, nagyon szerelmes voltam, feladtam érte sokmindent, tisztelem és becsülöm, de már más iránt érzem azt, amit iránta éreztem. De csak úgy viszont nem válhatok el, minden mást is fontolóra kell vennem. Negyon el vagyok keseredve, ti mit tennétek a helyemben? Megértem, ha valaki nagyon ellenzi ezt a dolgot és bűnösnek gondolja, szíve joga, csak kérlek titeket, hogy segítsetek valamilyen tanáccsal, vagy csak véleményekkel, mert totál szétcsúsztam emiatt lelkileg. Előre is köszönöm!
2011. szept. 19. 21:41
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
53%

Emlékszem, hogy mekkora balhé volt az egyik politikus kijelentéséből,

hogy " lecserélni, az öregedő feleséget"...


Most te teszed ezt!

A szerinted is rendes és a családjának és a munkájának élő "öregedő férjedet" akarod lapátra tenni egy fiatalabb kedvéért!!!


Emlékszel még arra, hogy mit is fogadtál meg esküvel a házasságkötéskor??!!!


Amúgy itt háborognál, ha téged cseréltek volna le egy fiatalabbért!!

2011. szept. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
Mennyire beszéltétek már ezt át a férjeddel? Elmondtad neki is ezt, amiket itt leírtál (arra gondolok, hogy téged ez nagyon bánt, hogy a munkája a fontos neki, s nem a családja és úgy érzed, veled nem törődik), aztán nézd meg, hogyan reagál, még lehet, hogy észhez tér. Bár ahogy az írásodból kitűnik, nem olyan, mintha mindent megmozgatnál azért, hogy mentsd a házasságod. Szerintem először tisztázd le magadban azt is, hogy azt a másik férfit meg valóban szereted-e, és nem csak fellángolás. Tölts vele több időt, próbálj rájönni, hogy ő mit érez irántad (mert ezt nem írtad, de persze a közös időtöltést nem úgy értettem, hogy közben megcsalod a férjed, mert az nagyon tisztességtelen) aztán próbálj dönteni, mert ez így egyikőtöknek sem jó.
2011. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%

pasi vagyok,nem vagyok egy nagy párterapeuta sem .Ha megteheted tarts emberi sorrendet ,beszélj a férjeddel ,nem szereted,nem tervezel vele közös jövőt,váljatok el,akkor szabad lesz az út a másik férfi felé,igaz rengeteg a buktató,és úgy készülj ,hogy egyedül is tudj boldogulni ,mert ugye van 2 gyereked és ők a legfontosabbak ,szép dolog a szerelem de a megismert férfi még nem bizonyított mint társ,vagy apa.

Vagy marad a bűnös viszony ,lopott órák,percek,titok,ezt én nem ajánlom mert minden résztvevő ideje ketyeg.

2011. szept. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:

szia

A feltörekvő tehetséget, próbáld gonosz, rossz embernek tekinteni, és egy idő után kiszeretsz belőle. Persze, nem lesz könnyű, mert az ember vágyik azután ami jó és szép lehet. De mi van akkor ha csak arra kellesz neki, h felkarold, aztán "belédrúg"?

2011. szept. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
37%

"A férjem egy nagyszerű ember" írtad te.


Tehát bármilyen jó ember valaki, ha egy nőt hajt a vére...


Remélhetőleg az ifjú pasi előbb-utóbb téged tesz majd lapátra és keres egy korban jobban hozzá illőt!!!

2011. szept. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
60%

Tudod te mar egyszer elfogadtad a parodat, amikor tisztaban voltal annak a koraval, es azzal is, hogy szereti a munkajat, tehat igy fogadtad el, es vallaltad azt, hogy gyermekeket is szulsz.

Barki akart tanacsot adni, vagy figyelmeztetni teged arra, hogy ez a korkulonbseg nagyon sok, s vigyazz, mert a jovoben fogod ezt erezni, akkor nem fogadod el, akkor is vallaltad ezt.

Megertem, amit irsz, de most nem vagy fuggetlen, van egy ferjed, es 2 gyermeked, tehat anya vagy. Jelenleg a gyermekeidnek a helyzetet kellene figyelembe venned, nem pedig onzonek lenni, s ujra csak onmagaddal erzelmeivel torodni, es csaladod tobbi tagjat ujra a hatterbe helyezni, hiszen tudod azt, hogy a gyermekeidet egy valas mar megfog viselni pl.

Ez a te eleted, s te tudod azt, hogy dontesz, de talan nem kellene ujra felelotlen dontest hoznod.

2011. szept. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
65%
Bocsánat ,hogy ezt írom de szerintem a férjed ennél jobbat érdemelne...
2011. szept. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
27%

Szégyelld magad!!

Egy közönséges ribi vagy!


A férjed egzisztenciáján élsz és szertőt tartasz két gyerek mellett is!!


A végén ott állsz majd minden nélkül, két gyerekkel az utcán.

"Okos nő"

2011. szept. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
74%

Nos én úgy gondolom hogy én most jelen esetben a kérdezőnek fogok igazat adni!!Hogy miért??Azért mert az hogy valakinek van gyereke az nem azt jelenti hogy egy olyan emberrel kell leélni az életét akivel nem boldog és már nem szereti annyira,az hogy valaki félre kacsingat az nem véletlenül van,mert ha egy házasság jól működik és minden meg van benne akkor nincs félre kacsingatás.A kérdező férje lehet hogy egy rendes ember aki a családjáért dolgozik keményen és sokat és még jól is keres,de viszont a kérdező érzelmileg nem kapja meg azt amit szeretne..kérdem én??!!Ki akar egy munkamániás robottal együtt élni???Az tegye fel a kezét!!!

Mert én inkább élek szerelemben boldogan és érzelmileg feltőltődve egy csóróbb emberrel mint egy munkamániás robottal.Az embernek egy élete van és a kérdezőnek jogában áll kiszállni abból ami neki nem jó és nem elégíti ki az igényeit,az hogy van 2 gyereke attól még neki is lehetnek érzelmei és érzései és ő is élni szeretne és jól érezni magát lelkileg.Le lehet pontozni és ugatni de én nem tenném tönkre az életem egy munkamániás ember miatt!!

2011. szept. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
61%

A válasz írója 59%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:17


Miért ribi??Azért mert nem érzi jól magát a jelenlegi kapcsolatában??Jogában áll kilépni belőle akármikor és én meg is tenném,pláne ilyen fiatalon.Én sem szeretnék beszürkülni egy munkamániás ember mellett akitől nulla érzelmeket kapok csak pénzt!!!Le lehet pontozni....

2011. szept. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!