Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem gondolkoztál már el azon,...

Nem gondolkoztál már el azon, hogy valamilyen szinten az emberek mind egyformák?

Figyelt kérdés

hagjuk, kinézetük, minden.. mondjuk van külömbség mindenki között, de sokszor egy boltba bemenve, vagy buszmegállóba hallom, hogy valaki beszélget, és pl. pont ugyanolyan hangja van, mint 1ik osztálytársamnak, vagy ismerősömnek, megfordulok, s nem az.

sokszor az idősebbeknél veszem észre, hogy a hangtónusuk egyforma, a hangjuk is, meg ahogy beszélnek.. és ez többször előfordul

ami külömbséget találok az emberekben, az inkább a nemzetek között van. pl. a kínaiak, és az amerikaiak és pl. a németek között van külömbség, de amerikai-amerikai között és német német között nem olyan sok.


s ha nem létezne az embereknél olyan szükséglet, hogy bulizás, akkor mivel foglalkoznának a fiatalok szerintetek? mert mindenki egyforma, mindenki ugyanazt csinálja egy szinten


2011. jún. 16. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"s ha nem létezne az embereknél olyan szükséglet, hogy bulizás, akkor mivel foglalkoznának a fiatalok szerintetek? "


Ez megaLOL!!!!!!! :DDDDDDD

Miért szerinted az ÖSSZES fiatalnak az a szórakozása, hogy bulizik agyba főbe? :D

2011. jún. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Nincs minden tulajdonságtípusból annyi variáció, mint ahány lakó a Földön, tehát ismétlődések, hasonlóságok már csak matematikailag is elő kell, hogy forduljanak.


Nekem is van ilyen hang déjavu-m. Ahová nyaralni járunk a Balatonra, az egyik házigazda hölgynek jellegzetes a hangja. Ahová zöldségeshez járunk, az ottani hölgynek pont olyan a hangja, mint a balatoninak, holott arcra, alkatra teljesen mások.

2011. jún. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem bulizok, egyáltalán nem szükséglet mégis van mivel foglalkoznom. És nem hinném hogy valaki is rajtam kívül rendelkezik a tulajdonságoknak (milyenen a vonásaim, hajam stb, mit szeretek, mit nem, mi a hobbim) ezen kombinációjával mint én. Ez mindenkire igaz.
2011. jún. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az ember az egy faj :/ nyilván hasonlítunk egymásra

akkor lenne gond ha nem így lenne

nekem ez a kérdés elég fura...

2011. jún. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

érdekes kérdés..igen gondolkoztam...de igazából arra jutottam hogy nagyon kevés olyan dolog van ezen a bolygón, ami értelmes elfoglaltságnak tekinthető...

de most komolyan..gondolj csak bele...minek dolgozol?..hogy meghalj? mert akor talán nem is volt értelme, és inkább buliztál volna, de az meg nem hasznos....stb

2011. jún. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

99,4%-ban az ember és a csimpánz is egyforma...

Amúgy még nem tűnt fel más hangja egy idegennél. Az viszont feltűnt, hogy bizonyos stílusokat futószalagon gyártanak, és ezeknél a stílusoknál nem csak az öltözék, de maguk az emberek is elég hasonlóak.

2011. jún. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De, főleg a tiniket nézve. Már néha úgy érzem, hogy nem ilyen vagy olyan stílusú fiúk-lányok vannak, hanem mintha nem lenne nemük, sokszor nem tudom eldönteni, hogy az illető fiú-e vagy lány. Ez nagyon durva, régen embertelen víziókban jelentek csak meg ilyen emberek.

A bulizás kérdést nem értem. Önmagában a bulizás sem egy olyan szórakozás, amit mindenki ugyanúgy csinál. Valaki táncol, valaki pasizik, csajozik, valaki inkább beszélget, valaki felmossa azt, aki nagyon részeg.

De hogy azon kívül ne lenne más, ez a gondolatod nagyon riasztó. Filmnézés, olvasás, gyöngyfűzés, tanulás, bringázás, otthoni segítés, önkénteskedés, ilyenek már fel sem merülnek?

2011. jún. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!