Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor számít, hogy viselkedem?

Ilyenkor számít, hogy viselkedem?

Figyelt kérdés

A párommal közel 4 éve vagyunk (hol) együtt (hol nem). Legutóbb kértem, döntse el, maradunk-e végleg. Először nemmel döntött, aztán 3 hét múlva gyötrődve hívott, hogy igen, tegnap (újabb 3 hét múlva) fölhívtam, mert nagyon hiányzott, és határozott nemet mondott. (Volt ilyen máskor is már, de persze összetört.)

Az, hogy mellettem döntsön, életének több más területét is érinti, gyakorlatilag, hogy fölépítse magát mint férfit.

Úgy elmennék hozzá. Közben azt érzem, ha "sürgetőleg" hívom, azzal elrontom a magába mélyedést. Van, aki szerint meg nem tudom a viselkedésemmel befolyásolni a döntését.

Szerintetek?


2011. jún. 16. 12:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a fenébe.
2011. jún. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nyögve nyelősen megy, akkor miért erőltetitek? Meddig akarjátok ezt csinálni, nyugdíjig? Ilyen hol együtt, hol külön kapcsolatra nem lehet építeni. Ha azt mondta nem akar veled lenni, akkor légy következetes és legközelebb ne gyertek össze újból. Mond neki, hogy döntött, ennyi, lapozzon. Te is lépj túl. Van még pár millió ember, akik közül válogathatsz.
2011. jún. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem értem minek kínlódsz vele, hagyd a fenébe.
2011. jún. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Próbáld meg elengedni a kezét és megállni a lábadon. Ne függj tőle, nem szereted, de eddig ő nyújtott támaszt, és ezért hozzá próbálsz visszamenekülni, mikor elbátortalanít a független, új élet. Ő pontosan így van ezzel. Mikor visszasírja magát, épp hullámvölgyben van, mikor nemet mond, éppen sikerélmények érik.

Nőjetek fel. Ezt komolyan mondom, egy ilyen macska-egér párkapcsolat pont olyan, mint mikor a szülőktől függetlenedik az ember. Kilép a való életbe, de mikor kudarc éri, visszarohanna oda, ahol biztonságban érezte magát. Eleinte mindenki keresi az útját.. Teljesen természetes, amin keresztülmész. Ha tippelnem kellene, fiatalok vagytok, és tizenévesen jöttél össze ezzel a fiúval, felnőtt életet nem éltél még nélküle.

Ne hozzá menj, hanem a családtagjaidhoz, barátaidhoz, hogy elvonják a figyelmedet, és új élményeket szerezz. Csak ha felépíted magadnak az életedet, akkor fogod jól érezni magad a bőrödben. És akkor hidd el, eszedbe sem jut majd hiányolni a barátodat..

2011. jún. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Szeretem.
2011. jún. 16. 13:18
 6/18 A kérdező kommentje:
A hullámvölgy és siker nem stimmel, a tizenéves sem, sajnos.
2011. jún. 16. 13:20
 7/18 anonim ***** válasza:

Akkor megrekedt a kapcsolatotok ezen a szinten. Ez nem kiegyensúlyozott, boldog párkapcsolat.. Mindenképpen lépjetek tovább a dolgon, különben egész életetekben egy helyben fogtok toporogni. Nem akarsz még kitörni ebből a helyzetből? Ha már annyiszor szakítottatok, tényleg képes vagy még úgy összejönni vele, hogy úgy hidd, ez most örökre szól? Évekig fogjátok még húzni, és csak egyre rosszabb lesz. Ha nem vagytok annyira fiatalok, akkor főleg gyorsan kellene cselekednetek..

A ti előzményeitekkel én még nem láttam olyan kapcsolatot, aminek boldog vége lett volna. Ha szeretnétek egymást igazán, akkor nem jutnátok el a szakításig. De előfordul az is, hogy két ember személyisége és életvitele nem passzol össze.. a szerelem pedig elmúlik, és ottmaradsz valakivel, akivel nem vagy képes megértetni magad.

Szerintem a ti helyzetetekre nagyon kevesen mondanák, hogy próbálkozzatok, és kívülállóként te is egészen másképp vélekednél..

2011. jún. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Egy részlet nem teljesen világos, pedig fontos lehet.


Te akadályozod valamiképp, hogy felépítse saját magát, vagy éppen ellenkezőleg? Sajnos kétféleképp is lehet érteni a mondatot.

2011. jún. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hogy tudod úgy szeretni, hogy közben gondolkodnia kell azon, hogy veled akar e maradni vagy nem. Ha ezen gondolkodni, akkor akkor ott ette meg a fene. Legyen tartásod és hagyd ezt a kapcsolatot!
2011. jún. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Elnézést az ügyetlen fogalmazásért. Azért érthető amit írtam ugye?
2011. jún. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!