Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak vele? Már kiidegel.

Mit csináljak vele? Már kiidegel.

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akinek állítólag én vagyok a "legjobb". Na igen ezzel nem is lenne bajom, de egyszerűen kiidegel a h*lyeségeivel. Azt csinálja általában, hogy megbeszéljük pl, hogy holnap átjön. Ez tegnap volt. Ma hívom, és olyan "értelmes", hogy azt nézi, ahogy csörög a mobilja. De már van, hogy 20x próbálom hívni, de akkor is csak ezt nézi. Este feljön MSN-re és ott elkezd röhögni ezen. Már mondtam neki, hogy ez mennyire zavar, de azt mondja, hogy őt meg nem. Persze ez még a jobbik eset. A másik azaz amikor megbeszéljük, hogy én megyek át hozzá, vagy elmegyünk pl starnda, értemegyek és kijelenti, hogy nincs kedve, mert lusta. De ilyenkor is csak röhög és megígéri, hogy majd holnap...

Tudom, hogy nem valami nagy dolog, de ezt már minimum 3 éve játsza. Mondtam már neki finoman is, hogy nem kéne, volt, hogy kerek perec megmondtam, de akkor se foglya fel, hogy mi van.

Most azon gondolkozok, hogy átmenjek szólni, hogy miért nem jött vagy ne? Mert ma csak miatta mondtam le egy kihagyhatatlan egyszeri programot, de már megint nem jött. Ezzel már komolyan az őrületbe kerget. Anyám is mindíg mondja, hogy menjek le hozzá, de minek, ha képtelen kijönni? Mindíg azt mondja, hogy jó neki az, hogy lusta.


2011. jún. 16. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
A barátnőd (ha tényleg az) egy par@szt. Én nem foglalkoznék vele. Ne erőltesd.
2011. jún. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjad.Én biztos nem foglalkoznék vele.Ez a helyzet nekem is ismerős csak engem más hívogat de én legalább akkor megmondom h ma nincs kedvem.+egyfolytában dobál levelekkel meg bogyókkal ha az udvaron vagyunk.Ezt viszont a legjobban utálom.Ne meny le hozzá,ne írj neki msn-en és majd leesik.Ne te fussál mindig utána majd ha fontos vagy neki akkor rájön h ez így nem jó.
2011. jún. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megmondanám neki, hogy én ezt így nem élvezem, a fejére olvasnám, hogy hány program hiúsult már meg az ő lustasága miatt, és hanyagolnám egy ideig, megvárnám, hogy ő magától jelentkezik-e. Ha nem, akkor másokra fordítanám az energiám helyette. Mert az oké, hogy ő lusta, de ha ezzel a te programjaidat teszi tönkre, akkor az azért nem buli.
2011. jún. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Már volt, hogy hanyagoltam 2-3 hét után le is esett neki akkor kb fél évig minden nap jött mindenhova, de utána megint megunta. Most ugyan ezt csinálja. Persze mindíg bocsánatot kér, de mondtam már neki, hogy ez így nem lesz jó.

Akkor megint hanyagolom úgylátom.

2011. jún. 16. 14:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány éves a barátnőd? Eléggé gyerekesen gondolkodik, már ne is haragudj. Ha egyszer megbeszélitek, hogy találkoztok akkor legyen benne annyi tisztesség, ha nem szeretne valami miatt menni akkor legalább ír egy sms-t, vagy fel hív. Amúgy én a helyedben nem mennék át. Meg azt is megcsinálnám, hogy pár napig nem terveznék vele semmilyen programot, magyarul hanyagolnám, akkor talán leesne neki, hogy nem jó az ahogy viselkedik.
2011. jún. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
1 hónap múlva 18 lesz.
2011. jún. 16. 14:45
 7/7 anonim ***** válasza:
én a legközelebbi "strandosnál", vagy ha megbeszélitek h mentek valahova, és kitalálja h ő nem megy, rávágnám, h jó, akkor maradj itthon, én megyek. ha végül nem is oda mész, nem kell tudnia hol vagy, de csak leesik neki h valamit megbeszéltetek..
2011. jún. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!