Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt? Nem ismerek...

Miért érzem ezt? Nem ismerek magamra!

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk "párommal" laza kapcsolatban. Ez annyit takar, hogy megállapodtunk a "szabályokban" neki is jó nekem is. Mindkettőnknek van saját élete, nem találkozunk olyan gyakran, ritkán járunk el együtt, ha egyikünk megcsalja a másikat vagy már nem működik vége.

Barátom tipikus nagyon jól kinéző gyakorlatilag tökéletes testű férfi gondolom a belső tulajdonságait eltudjátok képzelni. (Nem mintha én annyira büszkélkedhetnék a belső tulajdonságaimra) Komoly kapcsolatra, elköteleződésre teljesen alkalmatlan. Lételeme a flörtölés, szórakozik a nőkkel, de egyiket se veszi komolyan.

Én egyszerűen halálra rémülök attól, hogy komoly kapcsolatban éljek, hogy alkalmazkodnom keljen a másikhoz, tolerálnom keljen a másik tulajdonságait, életvitelét. Egyenlőre én is alkalmatlan vagyok társkapcsolatra. /De nálam változni fog idővel. Még fiatal vagyok, nála nem hinném/

A problémám az, hogy fél éve teljesen kicserélődtem egyszerűen nem ismerek magamra, állandóan barátommal vagyok elfoglalva, vele szeretnék lenni. A mindennapi teendőimre, hobbimra képtelen vagyok koncentrálni. Elhanyagolom a baráti kapcsolataimat. Folyamatosan hisztizek és féltékenykedek. Nem tudom mi történt velem.

Nem bírom elviselni párom flörtölgetéseit. /Én a "kapcsolatunk" alatt sem flörtöltem nem éreztem szükségét otthon megkaptam mindent amit akartam. Kifejezetten elutasító voltam a férfiakkal./

És most ezt várom el a barátomtól is. Utolsó fél évben már többször "szakítottam" annyira rosszul éreztem magam ettől a helyzettől. Kértem hogy ne keressen, van ezer más nő szedjen fel valakit, nekem ez már nem megy.

Ő mégis állandóan visszakönyörögte magát, még a mai napig nem értem miért jó ez neki.

Mert ami eddig jó volt köztünk már semmi nem jó. Én veszekszem és rajta is látom, hogy már nem érzi jól magát ebbe a helyzetben.

Tudom, hogy nekem kellene tudnom de mégsem tudom...Szóval segítsetek!

Mi történt velem? Miért változtam meg ennyire?

És neki miért jó ez a kényelmetlen helyzet? Miért nem enged el?


25/N


2011. jún. 18. 12:55
 1/1 Darcy01 ***** válasza:

Írtad, hogy nálad valószínűleg meg fog változni az, hogy alkalmatlannak tartod magad a társas kapcsolatra. Talán most következik be ez a változás. A párodnak pedig most is úgy jó, ahogyan régen volt. Már nem azonosak az igényeitek ebben a kapcsolatban, így én nem látom értelmét a folytatásnak.

Addig nincs semmi gond egy kapcsolatban, amíg mindketten ugyanazon szabályok szerint éltek, viselkedtek, el tudjátok fogadni a feltételeket.

2011. jún. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!