Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok? Nem ismerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok? Nem ismerek magamra (hosszú)

Figyelt kérdés

harmadéves vagyok egy gimnáziumban és eddig nagyon lefoglalt a tanulás.

Csak kisebb házibulikban vettem részt és az összes osztály kirándulásunkon az utóbbin nem kellett volna. 20an voltunk kb. 2napos volt reggel 10kor indultunk, és amikor felszálltunk a buszra folyamatosan ittam egészen este 11-ig (de mindenre emlékszem) és lefeküdtem kicsit pihenni, amikor az egyik barátnőm oda jött és elkezdett vetkőztetni. kellemetlenül éreztem magam (volt már 2kapcsolatom fiúval) és ellöktem magamtól. De annyira részeg volt, hogy visszamászott rám és megcsókolt...olyan érzés fogott el, mint még soha. beleremegtem teljesen. szinte történt egy kis petting és ennyi. aztán egymás mellett aludtunk. reggel előbb felkeltem és csak néztem, ahogy alszik. :)

de én nem akarok leszbi lenni.. :S de csak ő jár a fejemben másra nem tudok gondolni azt hittem elmúlik, de nem azt hiszem beleszerettem :S vagy ilyenkor mi van?

(kíméljenek a hülye válaszok) 17/L


2011. aug. 6. 00:39
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
lezbiánus
2011. aug. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet az is, hogy csak nagyon szeretethiányos vagy...
2011. aug. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Leszbikus p*csa vagy, inkább menj pszichiáterhez!!! A homoszexualitás egy betegség... agybetegség!
2011. aug. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kicsit szeretetthiányos vagyok az biztos.

de az eset óta eltelt majdnem 1hónap. egész nyáron jóléreztem magam azt csináltam amit akartam és még mindig ő jár a fejemben :S

2011. aug. 6. 00:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretehiányos vagy, akkor simán lehet... Nekem is volt egy időszakom, mikor úgy éreztem, nem kellek senkinek... Így kb. minden fiúba belezúgtam, aki csak szóba állt velem. Visszagondolva már kicsit ijesztő, de jött a barátom, és minden helyrerázódott. Neked is találnod kéne valakit. Ha nem akarsz leszbi lenni, úgyse leszel az. :)
2011. aug. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nos nyáron sok fiú fel akart szedni, de egyik sem érdekelt ://

szóval igazán jöhetne szembe az igazi...vagy aza a lány :/

2011. aug. 6. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!