Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális gondolkodás ez? Van...

Normális gondolkodás ez? Van mikor nekem is kételyeim támadnak! Na szóval bennem előjött az az érzet, hogy én nem szeretnék férjet családot!

Figyelt kérdés

Van ennek normális oka?Nem tudom, de ezen kattog az agyam, hogy egy gyereket esetleg valakivel csináltatok, persze mielőtt leszolnátok megnézném kivel, de valahogy úgy érzem nem hiányozna egy férfi az életemből.

Sajnos most lehet ez is betudható ennek hogy volt egy nagy csalódásom, mert 3év után vége lett a párkapcsolatomnak 2hónapja.

Igy én nem is erőlködök hogy na pasit meg pasit kell szerezni.Adok magamra, normális csaj is vagyok, jól nézek, de mi ez a gondolat hogy most annyira komolyan mondom, lehet köddé fog válni és az is csalodás lesz, hisz akinek elmeséltem, az majdnem hogy ki nem röhögött!


2010. jún. 16. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne normális gondolkodás? Nem vagyunk egyformák... Szerintem inkább az a nem normális, aki görcsösen próbál párt találni - akármilyet - mert hát "mit szól hozzá a falu, hogy egyedül vagyok", és "milyen dolog az, hogy még nincs családja" (lényegtelen, hogy férfiról vagy nőről van szó).

Környezetemben van olyan ember, aki csak azért házasodott, mert "úgy illik, hogy családot alapítson", gondolhatod, hosszú, boldog családi élet nem lett belőle...

2010. jún. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%
Én nem röhöglek ki! Teljesen normális, hogy így érzel, de ez majd biztos hogy változni fog! Ha nem, akkor keress meg majd, én is most kerültem lapátra 4 év után, és úgy érzem most, hogy nem fog nő hiányozni az életemből, de a gyerekről én sem akarok lemondani. Uh ha gondolod összehozhatunk párat:)
2010. jún. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Én sem akarok férjet és családot sem! Nyugi, amit írtál, akár én is írhattam volna!

Csinos nőnek mondanak, 38 éves vagyok, de még a 20 éves srácoknak is tetszem. Nem vagyok hárpia sem, inkább csöndes típus. Soha nem csaltam meg a páromat.....

Mégsem volt eddig szerencsém párkapcsolat kapcsán. Hazudtak, kihasználtak. A szexben sem tudom, mi a jó, mármint férfivel. Ha masztizok, mindig jó. Szóval ebből a szempontból sem érdekelnek pasik.

Utolsó párkapcsolatom is rosszul sikerült, mert a páromnak inkább a haveri köre volt a fontosabb nálam. Hiába mondtam az exemnek, hogy a haverjai nem hozzá valók, én utálom őket..., nekem lett igazam, mert csak a bajt baj után hozták a fejére ezek a haverok. Nagyon boldogtalan voltam ebben a kapcsolatban is.

A gyerekek iránt nem vonzódom, mert idegesít, ha hisztiznek, szemtelenkednek.

Én sem akarok sem pasit, sem családot. Így legalább semmi gondom, nem kell beszámolnom, hol vagyok. Csak magam után takarítok, magamra főzök, nem vagyok cselédje pasinak.

2010. jún. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
A te dolgod, hogy hogy akarsz élni. Viszont a gyereken a helyedben elgondolkodnék, arra ítéled a saját gyereked, hogy apa nélkül nőjön fel. Én akkor már inkább nem szülnék.
2010. jún. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Természetes,hogy jelenleg így érzel,a nagy csalódás miatt.Szerintem fog ez még változni!Én már csak azért sem szóllak le,mert Te legalább megpróbáltad,hogy boldog lehess,és nem vagy ilyen ,,ki,ha én nem",idióta divatszingli,egyszerűen így alakult az életed.S amíg mások életformáját elfogadod,és tiszteletben tartod,addig nincs semmi gond.Ezt most csak azért írtam le,mert én találkoztam már nagyon okos,nagyon fasz@leány szinglivel is,aki csak tetteti,hogy jól érzi magát így,és másoknak osztja az igét,hogy szerinte hogyan kéne élni.Amíg Te nem ilyen vagy,addig úgy élsz,ahogy Neked jól esik!S ne foglalkozz azokkal,akik kinevetnek,majd az idő eldönti,hogyan alakul az életed!
2010. jún. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hello!

Szerintem azért érzed így, mert megingott az önbizalmad. Ne zárkózz be, keres programokat. Kirándulások, filmek stb

Társas lények vagyunk, egyedül, magányosan későbbiekben nagyon nehéz lesz.

(33/F)

2010. jún. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!