Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális gondolkod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális gondolkodás, vagy tévút?

Figyelt kérdés

Diploma -> állás -> nő

Csak azért kérdezem, mert egyre többen az ismerőseim közül szed össze párt, én meg erre "hivatkozva" nem akarok barátnőt (igaz nem nagyon lenne időm rá). Vagy rossz az egész elgondolás és vegyek 180-as fordulatot? Egyébként villamosmérnök leszek (ha ez jelent valamit).

23/F


2011. aug. 31. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Kiegészíteném az egyenletet: diploma -> állás -> pénz, jó kocsi -> nő.
2011. aug. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
őhhhhhőőőm 23 ??? és nincs barátnőd ?? na jó ez beteges ....
2011. aug. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
én is így gondolkodtam, elszántam magam hogy csak ha már dolgozok, de aztán találkoztam mostani barátnőmmel és komoly kapcsolatban vagyunk...lehet nem jó ezt így tervezni, mert az élet hozza majd...én alkalmazott közgázra járok... :)
2011. aug. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs
2011. aug. 31. 16:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kell siettetni! Ha megismersz valakit, akibe beleszeretsz, akkor természetesen ne hagyd menni ;)

Ha úgysem vagy szerelmes, miért lennél valakivel? Akárhány csajod lehet, érzelmek nélkül lehet jó(mint egy haverral), de nem lesz az igazi. ^^

A mai világban fontos a diploma, a jó állás. Nagyon nehéz a megélhetés Magyarországon. Én például nem örülnék neki, ha egy pasi miattam hanyagolná el a tanulást, természetesen szükséges van szeretetre, törődésre is.

16/L

2011. aug. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem minden nőnek kell a pénz!

főleg nem kocsi..

igaz, nehéz találni ilyet, de az én barátnőm már egy jó ideje velem van, és nincs sok pénzem.

már nálunk lakik, és amíg én melózok, (építőipar)

addig Ő kitakarít, megfőz stb..:)

Volt egy időszak, amikor a melóval 2hétre nem voltam otthon, és nem nagyon mert anyumtól pénzt kérni, amikor meg anyum, csak magától adott volna neki valamennyit a felét visszaadta, hogy ez neki sok.

Nálam 5000 semeddig se tart, de ő elél belőle egy hétig is :)

ja, és mielőtt kapnám azt, hogy egy rusnya bnyarém a csajom, kiemelném, hogy számomra átlagon felüli.:)

Szép arc, nagy mellek, gyönyörű test.

Ő 20 éves, én 21 :)

2011. aug. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!