Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek még meg tudok...

Szerintetek még meg tudok bízni valakibe?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok eddig 3 barátom volt. 13 voltam mikor megismertem az első barátom vele voltam 2 évig egy év után feküdtem le vele azt hittem akkor még minden nagyon jó és ő lesz az igazi szerelmem aztán jött az első pofon a gyerekkori legjobb barátnőmmel összejött aki annyi idős, mint én.Évekig jártak márra Persze már gyereket is csinált neki meg összeházasodtak. De, sikerült talpra állnom.

Utána megismertem 15 évesen unokatesóm haverját akivel 4 évig voltam nem kapkodtam el a dolgokat talán őt imádtam a legjobban mivel legjobb barátnőm már úgy éreztem nem volt vele próbáltam mindent megbeszélni. Úgy éreztem ő az igazi egyszer csak avval jött egyik napról a másikra szünetet akart én naivan elhittem csak szünet közbe ráhajtott unokanővérem akivel össze is jött itt is lett kisbaba meg minden. Totál padlóra vágott érettségi előtt de sikerült jól leérettségiznem. Probáltam megmutatni neki hamar én is túl leszek rajta összejöttem rá 4 hónapra egy sráccal ő segített teljesen össze szedni magamat jó kedvem lett mikor vele voltam össze költöztünk először minden jó volt később éreztem valami nem jó de, mivel lépni nem tudtam merre csak nyeltem mert, érettségi után neki álltam dolgozni azt hittem könyebbb lesz ha otthonról is eljövbök mert anyuval nem lett túl jó a kapcsolatom mert, fiatalon szült és mindentől féltett. Aztán kórházba kerültem közbe ekkor már nyilván való volt hogy ez a barátom is megcsal kiengedtek a kórházból ideg összeomlást kaptam mert már nem birtam feldolgozni ezeket a dolgokat most hogy kiengedtek a kórházból nyilvánvaló a munkahelyemre vissza megyek kirúgnak, mert mondta egyik munkatársam.( nem türik ha valaki betegállományba van) Most itt vagyok a " barátomnál" És egyszerűen nem tudom merre tovább nem tudom lenyelni hogy megcsalt (Persze ő is egy jó bnőmmel) munkahelyem már mindegy mert abba nem bizhatok fére tett pénzen sajnos nincsen mert, lakás kocsi meg minden fen tartás nagyon nehéz. Nem tudom mibe bizhatok mit csináljak úgy érzem lépni nem tudok semmerre próbálok munkát keresni de sehol nem találok érettségivel és nem akarok itt maradni. S talán már soha nem is tudok megbízni senkibe. Pedig mindenki azt mondja nem vagyok ronda és mégis így jártam.Szerintetek mit tegyek?


2011. jún. 18. 16:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy hosszúra sikerült. A félre értések végett még annyit, hogy én soha nem csaltam meg senkit és még nem is nézztem úgy másra én nagyon ragaszkodtam mindengyikhez. És szexuáliasan is próbáltam kielégíteni minden vágyukat.
2011. jún. 18. 16:56
 2/8 anonim ***** válasza:
20%

Először is ásd el magad, hogy mit csináltál 14 évesen...

Nem nagyon értem az egészet, az jön le, hogy folyton pasi pasi, nem tudsz betelni velük, és várod a segítséget. Most jót tenne, ha hagynád őket, csak magaddal foglalkoznál és nem sietnél el semmit!

2011. jún. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
13 evesen mindegyik azt hiszi hogy ez az igazi, orokreszolo szerelem. Szerintem a legnagyobb bajod, hogy koran kezdtel "elni". Most mar semmi nem erdekes, csak a negativumot latod mindenkiben/mindenben.
2011. jún. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kocsit add el, nem létszükséglet. Ha tényleg kirúgnak, munkakeresés ezerrel. Új kapcsolat meg ráér.
2011. jún. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
bennem két dolog fogalmazódott meg míg olvastam a történetedet. Vagy a barátnőidet választod meg rosszul , vagy a pasikat, vagy mindkettőt. Olvastam valahol hogy mi nők mindíg ugyan olyan tipusú pasit választunk , és ugyan azok is a gondok. Úgy tűnik ez náad is így van. Az előttem szólónak igaza van , meló keresés 1000-el, és próbálj meg talpraállni egyedül, és ne úgy hogy valaki kell hozzá, mert akkor megismétlődik minden. Én szurkolok , hogy sikerüljön neked :))
2011. jún. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

tehát mindig egy "jó barátnővel" csaltak meg...hm.

akkor most szünet.. pihenő.. és megvárni, amíg tényleg barátokra/barátnőkre találsz és szembe jön veled az igazi szerelem.. Remélem, sikerül munkát találni mielőbb.

Sokszor a magányban érlelődnek ki az igazán jó dolgok.

Ne félj egy kicsit egyedül lenni. Részedről rendben van a dolog: Te hűséges vagy. Az a nők legszebb erénye. Lesz egy fiú, aki értékeli és megbecsüli ezt. Várd ki.

2011. jún. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Járjál bulizni, gyere össze pár sráccal egy-egy éjszakára.

A munkakeresés az alap. Használj óvszert, hogy ne kapj el semmit. Komoly kapcsolatot egy pár hónapig ne is akarj.

Majd rendbe jössz lassacskán. És amikor nem várod megtalálod azt, aki megbecsül téged. És a barátaidat válogasd meg, lehetőleg ne legyenek szebbek tőled.

2011. jún. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

17:35 - nem nevettess, szerinted a szépségen múlik ez?

Van három modell is a baráti körömben, mégse kerülgeti őket a férjem. Barátokat meg személyiség alapján választok, nem külsőségek alapján. Úgy a szexpartnereket szokták.

2011. jún. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!