Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek! Ti tudtok bízni a...

Feleségek! Ti tudtok bízni a párotokban?

Figyelt kérdés

Két éve lesz lassan hogy a párommal egy hónapra szét mentük. A telefonjába találtam egy idegen számot,amit mikor felhívtam egy nő vett fel. A párom azt állítja nem volt semmi köztük sőt a nő is... Mondjuk én sem tudom bizonyítani,hogy lett volna valami,na de az ördög sosem alszik.

1 hónap után visszajött hozzánk azzal hogy szeret engem és hiányzik neki a kislányunk. Azóta elvett feleségül is.


Tegnap hívta valaki. A telefont előttem vette fel a számot nem láttam,de végül is nem beszélt semmit,csak hallgatott,de a lányunk elkezdett hisztizni így kiment telefonálni az udvarra. Kint volt vagy 2 percet kb. Megkérdeztem ki volt az,azt mondta a Vodafone hívta,hogy kösse meg a telójára a netet,de ez este fél 8-kor volt. Szerintetek valóban a Vodafone lehetett?

Csúnya ilyet mondani de sztem belenézek a telójába,hogy milyen szám kereshette,hisz a második babánkat várjuk 2 héten belül.

Nagyon gyanakszom és nagyon félek! Nyugtalan vagyok,megy a hasam az idegtől.

Annyi szóljon mellette,hogy reggel a szomszédunk viszi melóba fél 6-ra délután a céges busszal jár haza,amit én átok mert megyek érte kocsival mindennap mert nem hazáig hozza a busz,hanem a szomszéd faluba.


Szerintetek mit csináljak?


2011. aug. 9. 17:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hát, egyik sem tűnik perdöntő bizonyítéknak....
2011. aug. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
A férjemet is hívják nők, ugyanis nagyon sok ügyféllel, partnerrel kell tartania a kapcsolatot és nem mind férfi. Eléggé hülyén nézne ki, ha végighívogatnám őket, ők meg még kevésbé értenék, hogy miről van szó. Cserébe jól lejáratnám a férjemet, különösebb ok nélkül.
2011. aug. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Es most igy akarod leelni az eletedet? Kovetni, ellenorizni? Nem lett volna szabad visszavenned.
2011. aug. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem akarod, h elhagyjon, mert alaptalanul vádaskodsz és hisztizel, akkor állj le! A hapsik nagyon nem szeretik a hisztit és a féltékenységet. Ha majd lesz komolyabb bizonyítékod, mint egy 2 évvel ezelőtti tutira nem megcsalás, és egy talán! nem vodafone hívás, na majd akkor akciózz, addig csak magad alatt vágod a fát!
2011. aug. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
56%

Igen, azért vagyok a felesége.


"A telefonjába találtam egy idegen számot,amit mikor felhívtam egy nő vett fel."


Találsz egy számodra ismeretlen számot (mit kerestél a telefonjában ugye..), máris gyanút fogsz és felhívod? És úristen, nőnemű? Mik vannak...


Ha ennyire gyanakvó vagy, nem tudom, minek vagytok együtt, de ez már beteges.

2011. aug. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Engem már hívott a vodafone este. (Ezt csak azért írom, hogy ilyen is van.) Viszont ha nem a vodások voltak, hanem hazudik, akkor baj van.


Csúnya dolog más telójában nyúlkálni, nem tudnál vele leülni megbeszélni a dolgokat?

2011. aug. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy fél 8-kor hívták, ezek a telefonos munkák általában 8-ig vannak (én is ilyen helyen dolgozom).
2011. aug. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
56%

Én megbízom a férjemben. Szerintem Te ezt az egészet túl aggódod. Megmondták mind a ketten, hogy nem volt köztük semmi, akkor mi a probléma?.. A féltékenységeddel és a bizalmatlanságoddal sokat ronthatsz a kapcsolatotokon, főleg ha ezek a gyanusítgatások alaptalanok!


Szerintem ezzel a viselkedéssel fel kellene hagynod, amúgy ha ennyire nem bízol meg benne minek szülsz neki még egy gyermeket?? Nem értelek...

2011. aug. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
56%
Te rémeket látsz és ha így folytatod, akkor férjed is rémet fog látni; téged.
2011. aug. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Én mostmár úgy vagyok vele, hogy amíg munka után hazajön egyenesen, addig nem féltékenykedek. Felesleges, azzal csak elveszem a kedvét az itthon léttől. A munkahelyen túl sok mindent úgysem tud csinálni, ami a megcsalás kategóriába beletartozna.

Bár nálunk nincsenek is telefonhívások. Viszont itt a net, ez talán még titokban tarthatób mint a telefonálgatás. Viszont mégsem ellenőriztem még le a számítógépét egyszer sem, hogy vajon van-e titka.

Ugyanakkor ha nálunk ilyen szétmenős szitu lenne, nem fogadnám vissza, amíg nem tudok bízni benne. Jó, tudom, a gyerekek...

2011. aug. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!