Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szétrobbanok az idegtől!...

Szétrobbanok az idegtől! Tartozik, de még csak el sem tudom érni telefonon, mégis mit tegyek vele?

Figyelt kérdés

Exbarátomról van szó. Napra pontosan egy hete szakított(összeszedett valaki mást, mindegy, ez nem is érdekel) viszont tartozik nekem egy kisebb összeggel már egy ideje. Megértettem, nem volt pénze, viszont a napokban direkt szóltam neki, hogy kell a pénzem, mert be kell fizessek még a héten egy csekket. Megígérte, hogy pénteken (vagyis tegnap) ideadja, ugyanis akkor kapott fizetést.


Tegnap felhívtam, terelt, hogy mindjárt feljön msnre és megbeszéljük, hogy mikor adja ide. Nem is jött fel és egész este el sem értem.


Ma is próbáltam hívni, mondta, hogy a szomszédos városban van, de utána megbeszéljük. Hívtam vagy 100X, de nem vette fel.


Egyszer nagy nehezen felvette, mondta, hogy menjek msnre és megbeszéljük. Nem értem, miért nem tudott már egyből elindulni a pénzzel??? Na mindegy. Volt egy kis dolgom, 20 perc telt el mire hazaértem, természetesen nem volt fent msn-en.

Azóta hívtam már sokszor, de kinyomja. Pedig nekem tényleg sürgősen kell a pénzem. :(


Tudom, hogy ma ünnepli a születésnapját, de ne az én pénzemen etesse-itassa a társaságot.

Először a tartozásom rendezném, aztán a buli. Nem???

Mit lehetne tenni?


2011. jún. 18. 17:56
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
27%
soha nem fogja megadni.,. a szülinapot ne rontsd el, holnap állíts oda bejelentés nélkül!! és kérd el a pénzed.
2011. jún. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Menj el hozzá, és követeld személyesen a pénzed! ne telefonon, meg msn-en. Ne szólj neki, váratlanul állíts be, és mindenki előtt kérd számon... Akki ennyire gusztustalanul viselkedik, az megérdemli, hogy mások előtt égjen egy kicsit az arca.

23/N

2011. jún. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem ezek után nem lenne akkor se rossz érzésem, ha elrontanék egy szülinapot.. nem elég hogy mással lelép, még pofátlanul a pénzt se adja vissza. Amúgy én annyit tudok tanácsolni, hogy legyél rámenős, ha kell a pénzed, és akkor lehet esély rá, hogy megadja előbb-utóbb..:S
2011. jún. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hét közben tizenórákat melózik, most meg egy kis nyaralóban vannak valahol, ott csinál bulit. Nem tudom, mikor érném el otthon. :@

2011. jún. 18. 18:06
 5/37 anonim válasza:
100%
Állíts be váratlanul és kérd a pénzed, ha van benne kis becsület, akkor visszaadja. Egyébként én mindig ráfáztam ezekkel a kölcsönökkel, mai napig tartoznak. (már 3éve) Egyik 10ezerrrel, a másik 5el stb. Összesen vagy 70-80ezerrel jönnek nekem. Sajnos ez van, remélem te jobban jársz!
2011. jún. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Igen, dobott az újért, de mindegy, legyenek boldogok! Ez már hidegen hagy! Viszont neki kellene megjelenni a pénzzel, nem nekem hívogatni, de ha már hívom, legalább vegye fel és makogjon valamit. Komolyan, annyira összement a szememben az utóbbi 1 hétben, undorodom tőle.
2011. jún. 18. 18:08
 7/37 anonim ***** válasza:
10%
Most ha viccelni akarnék, azt mondanám, ne szórd a pénzt sms-re! De te is csak panaszkodni akartál legalább itt, s te ismered, milyen a barátod, mit várhatsz tőle.Lehet, hogy megadja kérés nélkül is, mert becsületes, de most nem aktuális. Lehet, hogy soha. Ez esetben tanulópénz. De úgy gondolom, vonzódsz még hozzá, mert bosszantani akarod. Egyébként tojnál rá. A sok sms-től nem rohan hozzád törleszteni, de esetleg be is rág rád. Kérj kölcsön, ha nincs más mód!
2011. jún. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
55%

elösször is nyugodj meg.

a leirásból is látszik h nagyon nagy harag dúl benned.


többet ér ám az ha nyugodtan intézed az ügyeidet mint maga a pénz amit elvesztesz. saját tapasztalatból mondom.

2011. jún. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Az illetőtől már semmit nem akarok. Csakis a pénzemet. Direkt szóltam neki, hogy adja ide, mert be kell fizessek még a héten egy csekket. Nem panaszkodni szeretnék, csak gondoltam, hátha van tippetek, tanácsotok. Mindent szívesen fogadok.
2011. jún. 18. 18:13
 10/37 anonim ***** válasza:
én már csak azért is beállítanék hozzá, vagy rájuk hívnám a rendőröket és akkor nyomkodja ki a telefonját
2011. jún. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!