Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párok! Mennyit beszéltek...

Párok! Mennyit beszéltek telefonon ha nem vagytok együtt?

Figyelt kérdés

Érdekelne még, hogy mennyi ideje vagytok együtt, mennyi idősek vagytok és hogy dolgoztok vagy tanultok?

Hányszor hány percet kb? Vagy csak akkor keresitek egymást ha mondani akartok valami fontosat?


2011. szept. 7. 21:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
30 évesek vagyunk, dolgozunk, 10 éve vagyunk együtt és naponta 2* hívjuk egymást.
2011. szept. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

6 éve vagyunk együtt,házasok vagyunk,gyerekek is vannak. én itthon vagyok,párom dolgozik. napközben csak akkor hívom én ha fontos,ő meg ha van ideje. mivel mi az elejétől együtt éltünk,együtt dolgoztunk,amig én itthon nem maradtam,nem telefonálgattunk


anno,amig csak jártam valakivel,naponta pár percet biztos beszéltünk

2011. szept. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
mi együtt lakunk, de amíg én suliba, ő meg dolgozni van felhívjuk egymást 1-2-3 alkalommal, akkor is ha nincs sürgős mondanivalónk, csakúgy. csak pár perces beszélgetések. ha pár napot külön kell töltenünk (ez nagyon ritka) akkor félórákat is beszélünk. 21N 29F
2011. szept. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Fél éve vagyunk együtt, sose telefonálunk, csak sms ha épp nem vagyunk netközelben. De az ritka.
2011. szept. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

1 éve élek távkapcsolatban, ha kint van soha nem hív, mondván skype-on majd beszélünk-_-

ha itthon van 20-30 percet is, de csak mert nagy a szám, ő nem beszél:S

2011. szept. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ingyen beszélünk,szóval a telefon állandóan csörög,akármilyen kis hülyeségről is van szó. :)


26/N

2011. szept. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%

2,5 éve vagyok együtt a férjemmel, de sosem hívjuk egymást mivel nincs pénzünk ilyenekre.

Neki nincs feltöltve a mobilja, nekem is nagyon ritkán, a vonalasról meg drága lenne hívni.

Persze ha valami fontos mondandónk van és otthon vagyunk, akkor a vonalasról muszáj felhívni a másikat.

29N

2011. szept. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

2 éve vagyok együtt a párommal (ő 31F én 21L), "feleslegesen" (értsd: csak úgy) nem hívogatjuk egymást, hiszen ő dolgozik, én tanulok napközben. Esténként úgyis találkozunk (bár nem élünk együtt).


Ha valamelyikünk elutazik (pl. én hazamegyek egy hétvégére a szüleimhez), akkor persze felhívjuk egymást, hogy mi újság.


De egy átlagos napon (amikor találkozunk is) max 5-10 percet beszélünk, ha van valami vagy egyeztetnünk kell.

2011. szept. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

10 éve vagyunk együtt, én itthon gyesen a kétéves fiunkkal, Apa dolgozik 13-14 óráig.

Állandóan telefonálunk minden csipcsup ügy miatt. Ingyen beszélünk, szerencsére nem nagy a számlánk.

Reggel eleve úgy kezdek, hogy felhívom, ha felébredtünk. Megbeszéljük mikor jön, mit főzzek, mi lesz a du-i program. Aztán a fiunk is beszél vele. Délelőtt is sokszor hívom, ha történik valami (elesett a fiunk, lementünk a játszóra, új dumája van, hisztizik... stb), ő is hív, mikor épp van 5 perc szünete, hogy megkérdezze mi újság itthon, mit csinálunk.

Míg nem beszéltünk ingyen addig is sokat beszéltünk.

2011. szept. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
2 és fél éve vagyunk együtt, majdnem mindennap hív, de nem sokat beszélünk csak megkérdezi mi van mit csináltam, én is megkérdezem ennyi. Inkább e-mailezni szoktunk napközben. Én 20L Ő 23F. Amúgy én még tanulok, ő dolgozik, de azért sem beszélünk sokat, mert drága.
2011. szept. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!