Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy házas férfi miért keresi...

Egy házas férfi miért keresi másnál a boldogságot?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert otthon nem kapja meg azt, amire vágyik.

Hogy ezt nem így kellenen elintézni, más kérdés.

2011. jún. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
mert a feleségétöl nem tud olyat kapni amit mástol megtud!Ez egyszerü!Azok a férfiak akik csalják a feleségüket legtöbbször a szex hiánya,vagy az otthoni problémák miatt van.Na meg kiváncsiak arra,hogy a feleségükön kivül kellenek-e még valakinek.
2011. jún. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2%
Nem a boldogságot keresi, ezt csak az agyatlan nők gondolják. A dugást keresi.
2011. jún. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%

*Na meg kiváncsiak arra,hogy a feleségükön kivül kellenek-e még valakinek.


Jaj, ne már! És szerinted mit számít, kell-e másnak, ha elvileg a feleségé. Be nem vedd már ezt a rossz dumát.

2011. jún. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Mert otthon nem találja
2011. jún. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Pont azért, amiért egy házas asszony.
2011. jún. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ma 19:28

rossz duma vagy nem,én akkor is azt mondom,hogy az ilyen férfiaknak önbizalomhiányuk van,és ezért is lépnek félre.Amit a feleség nem tud vagy nem akar mutatni a férjének,azt adja a szerető.A szeretővel olyat megtehet,meg mer tenni,amit a feleségével nem.

Kedves válaszoló!Ha ilyen biztos vagy abban,hogy rossz a dumám,akkor olvasd vissza a sajátod,aztán kommentálj.

Én legalább 3 olyan férfit ismerek akik csalják a feleségüket,ezért irom azt amit irok,mert hallottam már nem egytöl!

2011. jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
Mert az a pasi egy ribanc.
2011. jún. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem a boldogságot keresik hanem a szexet. Kihívást jelent nekik megszerezni a kiszemelt nőt, ha megkapják kiélik magukat és jöhet a következő.
2011. jún. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
utolsónak-igazad van, már a kérdést is rosszul tettem fel, de egyetértek
2011. jún. 20. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!