Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az unokatestvérem keresztszüle...

Az unokatestvérem keresztszüleinek pl hogyan köszönjek?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és esküvőre fogok menni. Lesz ott sok olyan ismerős akikkel kislányként találkoztam utoljára, és sokszor már cikinek érzem a Csókolommal való köszönést, de azért ilyen helyzetben még belefér, ugye? Az idősebbeknél ez nem gond, de pl a 40-50 éves korosztálynál akiknek olyasmi korú gyerekük van mint én? Akiket nem ismerek azoknak persze Jónapot kívánokkal fogok köszönni, de akiket régről ismerek?
2011. jún. 19. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem simán maradhatsz a csokolomnál, nem ciki és hidd el jobban örulnek neki mint a jo napotnak.
2011. jún. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nálunk mindenki tegez mindenkit. A kisgyerekek is.

szerintem nyugodtan tegezd leőket. Én 45 vagyok,akkor akadnék ki,ha egy rokon magázna, vagy tetszikezne

2011. jún. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor azt mondom, szép jó napot, persze az adott napszakra vonatkoztatva. Vagy mond nekik, hogy csókolom, és ha ezt kellemetlennek érzik, úgyis szólnak, hogy inkább tegeződjetek.
2011. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, egyiken sem akadnának ki, mármint akár csókolom, akár szia. A jó napot, az olyan személytelen... Ha csókolomot köszönsz, mert kislánykorodban úgy szoktad, és a másik félnek ciki, akkor ez egy nagyon jó alkalom lesz, hogy megigyátok a pertut! Úgyhogy csak bátran, bármelyiket is választod! Az viszont olyan szánalmas, amikor vki csak úgy elmormog vmi érthetetlent, mert zavarban van és nem tudja, mit is kéne... Válaszd azt, ami éppen a szádra jön, csak határozottan!
2011. jún. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem véletlenül se tegezd le őket - sokan írták itt, hogy jó a szia. Nos, szerintem nem. A leírtak alapján nem vagytok túl közeli viszonyban. Ha eddig magáztad őket, és régóta nem találkoztatok, akkor maradj a magázásnál. A CSókolommal semmi baj - ha ők ezt kellemetlennek érzik, akkor fel fogják ajánlani úgyis a tegeződést.
2011. jún. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!