Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom miért nem áll...

A családom miért nem áll vitákban/konfliktusokban mellém? , sőt, pont ellenkezőleg - ellenem áll

Figyelt kérdés

példa:

a párom féltékeny, uralkodós típus

egyszer látták az arcomon, hogy kivagyok bukva, mondtam, veszekedtünk, majd elmúlik

erre: "ne veszekedjél már vele, olyan jóravaló ember."-mamámtól


aztán a párom azt is tiltja, hogy egy vitamint megvegyek magamnak.

erre apa: "nem vitaminokat kell szedni, hanem rendesen kell enni"


vagy ráhajtott a páromra tesom bnője, mire tesom: "halucinálsz, nem vagy normális a bnőm nem olyan!"


miért kapom én ezeket a saját családomtól?


2011. jún. 19. 18:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Valamiért jó partinak tartják a párodat. Ha ő ilyen uralkodó, és neked ez nem tetszik, szakíts, ez kettőtökre tartozik. Nem a családodnak kell, hogy megfeleljen, hanem neked.
2011. jún. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ez elég rossz érzés,én is igy voltam a volt barátommal.A leg aprobb dolgoktol kezdve a legnagyobbakig sem állt ki mellettem.Szerintem elég komolyan beszélgess el vele ezekröl és gondolkodj el azon,hogy egy ilyen ember való-e hozzád,mert ha már most ilyen,nem hiszem,hogy később jobb lessz a helyzet.Világosisd fel,hogy neked ez fáj,hiszen ha valaki szeret valakit akkor jóban rosszban mellette van.
2011. jún. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

már felvilágosítottam

addig eljutottam, hogy kikönyörögtem egy vitamint, hogy megvehessek magamnak


arról, hogy ez nekem fáj és rossz, eltereli a témát, sajnáltatja magát, hogy azt akarja hogy béke legyen köztünk, rossz, hogy veszekszünk

de ugyanúgy nem érdekli ha fájdalmat okoz, csak maradjak csendben, hogy ne legyen veszekedés


de most nem is a kapcsolatom frusztrál inkább, hanem hogy még a CSALÁDOM is ilyen velem!

2011. jún. 19. 19:06
 4/14 anonim ***** válasza:

1. a bántalmazó fajták is elbűvölőek kifelé

2. régimódi

3. elfogult

2011. jún. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de nem egy olyan eset van, mikor a férfi bármit megtehet az asszonnyal, mert a nőnek a saját családja sem hisz, olyan megnyerő képet mutatnak kifelé. Ugye az elején veled sem ilyen volt, mert akkor nem álltál volna szóba vele. Én a helyedben elmondanám a páromnak, én nem ebbe az emberbe szerettem bele, döntse el, ki ő valójában, ez a mostani nem kell. A családod pedig azért ilyen, mert nem kezelnek felnőttként. Nem akarják elfogadni, hogy a saját életednek és kapcsolatodnak te ismered minden részletét, ők csak a külső mázt látják. Velük pedig közöld, hogy elfogadod, ha nem fogják pártodat, de legalább ellened ne dolgozzanak. Ez a minimum, amit az ember a családjától elvárhat. Még azt is közölném, ha nem változik a helyzet, valószínű szakítani fogok, akármi lesz az ő véleményük. Ez a te életed, te érzed egyedül, hogy boldog vagy, vagy csak mások elvárásainak kell megfelelned. És előre szólj, az sem baj, ha nem lesz másik, egyedül élni sokkal jobb, mint boldogtalanul. Persze, nem kell szakítanod, de így kijelölöd a határaidat, megmutatod mibe szólhatnak bele, és mi az, amiben egyedül te döntesz. Hajrá!
2011. jún. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én szakitanák.Ilyen ember mellett nem tudnák boldogan élni.De te tudod mennyire szereted és mennyire türsz neki.
2011. jún. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
mi az h könyörögsz h mit vegyél meg magadnak?? állj a sarkadra..ne a családod zavarjon hanem a pasid..
2011. jún. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem csak ki akkarnak békiteni titeket, estleg te vagy a hangosabb a kapcsolatban bár nem értem ha uralkodik rajtad mért vagy vele.
2011. jún. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%

kikönyörögted, hogy vitamint vehess? ...nyuszika, felnőtt nő vagy, fogod a saját kereseted és megveszed magadnak a vitamint


ha vagy olyan birka, hogy nincs önálló kereseted egy pasi mellett, akkor meg tűrd el, hogy megmondja, mit vehetsz

2011. jún. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
tegnap 21:39 Pontosan leirta, ne türd az erőszakos pasid, ha meg türöd magadra ves.
2011. jún. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!