Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szerintetek egyszerüen nem...

Szerintetek egyszerüen nem bír engem vagy épp ellenkezőleg? Mért viselkedik így? Én vagyok a fiú.

Figyelt kérdés

Van egy másod uncsim, akivel jól eldumálgatunk. Ő eléggé zárkózott, beszéltem erről is vele és azt mondja hogy nem igaz, viszont az anyujának is ez a véleménye.

Mindig írogat nekem, beszélgetünk sokat.

Pár napja mosolyogtam és úgy ránéztem amit biztosan félre értett és egyet grimaszolt, ami rosszul esett nekem, mivel nem azért mosolyogtam és amugyis az ilyet szebben is lehet tükröztetni.

Hazajöttem rögtön írt hogy "mi volt az léci írjak" és elmondtam, aztán nem írt az este. Másnaptól fogva már igen, és ma mondta hogy mit fog este csinálni és én mondtam ugyanazt csak máshol és felmérgelődött hogy máhová megyek.


2011. jan. 7. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem bír. És szerintem b*nkó is. Ha rám egy unokatesóm rám mosolyog nem grimaszolok hanem vissza mosolygok. Ha meg beszélni is szoktam vele sűrűn, akkor meg pláne nem
2011. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. jan. 8. 00:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Nehogy ezen menjen tönkre a kapcsolatotok!

Nem nagy ügy! Egy kis félre értés, ezen ne sértödj meg!

2011. jan. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Áh nem, napjason dumalunk most is :)
2011. jan. 10. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!