Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok ember párkapcsolata ment...

Sok ember párkapcsolata ment tönkre, mert a párja vagy ő új helyen kezdett dolgozni?

Figyelt kérdés

Párommal 5 éve vagyunk együtt, együtt élünk, albérletet tervezünk, mire most meló által gyűjtjük a pénzt. Ő most kezdett egy munkahelyen, és félek, hátha találkozik ott egy lánnyal, akivel egymásba szeretnek. Olyan sokszor olvasok itt olyat, hogy kollégával jött össze, és a párjuk háta mögött tartják a kapcsolatot.

Ő egy éve meg akart csalni, állítólag azért, mert nagyon féltékeny voltam. Azóta változtam, ő is, figyelmesebb lett, jobb lett a kapcsolatunk.

Mégis félek.

Megnyugtatnátok?


2011. jún. 19. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Látom a bizalom az megvan. :) Ilyen alapon az utcán is felszedhet egy nőt, vagy akárhol máshol. Nem kell ehhez egy munkahelyen dolgozni...
2011. jún. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nem fog megcsalni.

Habár én is elég féltékeny vagyok, mert a párom masszőr és mindennap csinosabbnál csinosabb hölgyek mennek hozzá, és hát azért nem mindegy, hogy kit tapogat végig a hátán.

De ha 3év alatt nem csalt meg, most sem fog.

Szerintem nyugodj meg, ne változz, örülj vele együtt, ne gyanúsitgad és persze ne legyél idegen hozzá.

Szerintem örül, hogy van jó munkája igy pénze is lesz.

Már 5éve együtt vagytok, és ha eddig nem csalt meg, akkor nem is fog, nem kell ezen edd magad.

És ilyesmin ne stresszelj, mert ha ilyesmin jár az eszed, akkor előbb utobb észre veszi és meggyanúsit, hogy nem bízól benne.

Bíz meg benne, és minden rendben lesz :)

2011. jún. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell rémeket látni ott is, ahol nincsenek. Ha félre akart volna lépni a párod, azt eddig is megtehette volna. Nincs összefüggés az új munkahely és a csapodárság közt.Aki hűséges, az hűséges akkor is, ha 300 km-re van a párjától.
2011. jún. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj! :) Ha szeret, akkor bármilyen új munkahelyre megy, akármilyen bobázó csajok lehetnek ott, nem fog másba szeretni. Az én párom a 8 év alatt a negyedik munkahelyét koptatja. Mindig is voltak nők is a munkatársak között. Nem hagyott el, szeret és nem szeretett másba. (én nő vagyok, ő férfi)
2011. jún. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Azóta akkor vissza változtál.Ugyan olyan zöldszemű vagy,és lehet régóta csal,csak elvakultál.
2011. jún. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 napietus ***** válasza:
ne legyél már gyerek. ha meg akarna csalni, megtehetné új munkahely nélkül is. egyébként olyannal ne költözz össze, akiben ilyen szinten nem bízol, mert az csak boldogtalanságot fog hozni mindkettőtök számára. gondold át, mit akarsz.
2011. jún. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csalni tuti nem csal, ő harcolt azért, hogy újra összejöjjünk. Szóval biztos nem csal.
2011. jún. 19. 22:10
 8/10 napietus ***** válasza:
na látod, akkor meg mi a gondod? egyébként megette a fene azt a kapcsolatot, ami egy munkahelyváltást sem bír ki...
2011. jún. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én épp hogy azért nem félek,hogy melóhelyen szed fel valakit.

Manapság nem annyira könnyű melót találni,hogy kockáztassa az ember.


buliban,vagy akár utcán el tudom képzelni...de melóban,soha...

2011. jún. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 F.Barby válasza:

Szia!


Őszintén szólva szerintem nem kellene aggódnod. Hasonló helyzetben vagyok mint Te. A párommal 9 hónapig éltünk távkapcsolatban aztán egy időre haza jött, mivel mi is terveznénk a közös jövőt újra visszamegy külföldre. Engem sajnos nem vettek fel arra a munkára. Szóval 3 hét és ismét külön leszünk, de a legapróbb félelem sincs bennem, ha valaki, azért megy el, hogy a párjával szebbé tegye az életet. Az az ember valószínű nagyon szeret és nem adja fel a kapcsolatát. Az, hogy téged egy éve meg akart csalni és csak akart + Te tudsz is róla... hát nem mondom, hogy jó érzést keltene bennem, de bízni kell. Magad miatt és miatta is. A féltékenység a legszebb kapcsolatokat is porrá égetheti.


Nem azt mondom, hogy vakon bízz, de próbálj hinni neki.


Bízni abban Őt neked szánta a sors, így nem ér véget soha.


Nem életbiztosítás, hogy nem csal meg, de ha megtörténne, akkor se, amiatt kéne, mert Te féltékenykedtél és kikészítetted ezzel.


Szerintem nem kell félned csak bíznod benne és Önmagadban.

2011. jún. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!