Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azon gondolkodok, még nem...

Azon gondolkodok, még nem aktuális! Mit mondjak a szüleimnek mielőtt véglegesen elköltözök otthonról?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben már most folyamatosan pedzegetném nekik, hogy felnőttem, meg önálló otthont szeretnék, meg külön életet stb., nem hideg zuhanyként borítanám a nyakukba a tényt rövid idővel a költözés előtt. Jobb, ha megszokják a gondolatot, hogy nem maradsz örökre otthon.
2009. márc. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
én két év múlva költözöm (külföldre tervezem..ha nem vesznek fel egyetemre, akkor is kimegyek, max dolgozok egy évig, és újra megpróbálom), de már most mondom itthon.ez az élet rendje, bele kell törődni.
2009. márc. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!