Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kirakni a...

Hogyan tudnám kirakni a házambol a 29éves munka nélküli fiamat, és barátnőjét? Véglegesen!

Figyelt kérdés
Lassan már én élek ugy a saját lakásomban,mint egy megtürt.Én fizetem a rezsit,kaját,takaritok,mosok,főzök,de már elegem van.A fiam a jogaira hivatkozik,és nem akar elmenni.
2011. aug. 7. 20:08
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
10%
ilyen felelőtlen lennél a saját gyermeked iránt?
2011. aug. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
93%
nincsen neki semmilyen joga. Mond meg nekik vagy fizetnek vagy menjenek.
2011. aug. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
81%

Te nevelted ilyennek...

Engem anyám azonnal elküldött dolgozni, amint befejeztem a sulit. 21 évesen el is költöztem otthonról. A párom pedig nem lakhatott nálunk.

2011. aug. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim válasza:
9%

Kiraknád a saját fiadat?

13/L

2011. aug. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
30%

A gyerek a szülő tükörképe. Mit rontottál el a nevelésével kapcsolatban?

Megsimogattad, amikor nem kellett volna és seggbe rúgtad, amikor támaszt várt tőled.

Kedves.

Anya csak egy van........vagy ez rád nem igaz?

2011. aug. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
93%
Nincs semmilyen joga. A ház a tiéd, jogai csak akkor lesznek, ha megörökli, te pedig nem vagy köteles kitartani őket.
2011. aug. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
93%

Hárman laktok a házban, ami azt jelenti, hogy minden 3 felé oszlik: rezsi, kaja, takarítás!

29 évesen nagyon gáz, ha még mindig a nyakadon van... Szerintem semmi joga nincs... Mégis mihez?

2011. aug. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
88%

Az attól függ, hogy van-e a fiadnak tulajdonrésze vagy sem? Ha van nem tudsz mit tenni, de nem kell neked fizetni az összes számlát. Ha viszont nincs neki tulajdonrésze bármikor, akár rendőri segítséggel ki lehet lakoltatni.

Nem tudom miért mérgesedett el így a kapcsolatotok, de nem lenne jobb megbeszélni, őszintén és kiabálás mentesen?

2011. aug. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
96%

nem tudom miért beszéltek így a kérdezővel, anya csak egy van bal bal blaaaaa.

Örüljetek, hogy ti nem vagytok ilyen helyzetben, én sem, de megértem a kérdezőt biztosan nagy teher lehet.

Igen anya csak egy van, az anya segítsen a gyermekének ahogy tud, de NEM, ÉS NEM kötelessége még egy családot eltartani!!!!!! jelen esetben a fiát, és a nőjét, akik ráadásként még hálátlanok is!! Nem csoda, hogy elege van, lehet ti mosolyogva cselédkednétek nekik tovább, de van, akinél nem így működik!


Adj nekik ultimátumot kérdező!


Tessék lehet lepontozni!!!:D


23N

2011. aug. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne felelőtlen?

Nem kell egy anyának sem mártírkodni egy életen át.Mondom ezt kamasz gyerekkel anyaként.


Közel 30 évesen, munka nélkül mit akar?Egy életen át a nyakadon lógni?Semmilyen joga nincsen, kijelented és kész.

2011. aug. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!