Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha vonzódom az...

Normális, ha vonzódom az egyik rokonomhoz? (lent

Figyelt kérdés

Nem érzelmileg, nem vagyok szerelmes vagy ilyesmi, persze szeretem, mint rokonomat, de nme több, egyszerűen csak szexelnék vele.

Volt nár valaki hasonló helyzetben?

Hozzáteszem: Szerintem ő se ellenkezne:)

23/L


2011. jún. 20. 16:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
föld hívja utolsót te retardált megmondta hogy nem a testvéréről van szó, ajj de szeretem ezt az okoskodást -.-(Y) amúgy sztem nem gáz :D
2011. jún. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Köszi, végre valaki mellém állt:)
2011. jún. 22. 18:53
 13/23 anonim ***** válasza:
44%
Én az uncsitesómat dugtam, és sosem fogom megbánni! Nyilván védekeztünk. Azóta már többéves jól működő kapcsolatom van. Úgyhogy szerintem ne hagyd ki, mert megbánod!
2011. jún. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Köszi,nekem is az unokatesómról van szó:)
2011. jún. 22. 19:57
 15/23 anonim ***** válasza:
93%
Hát ez annyira gusztustalan, hogy nagyon.Vigyázok a két testvérem két kisgyerekére rendszeresen, gusztustalan, undorító lenne úgy nézni rájuk, hogy ők egyszer megkívánhatják egymást, amikor a két testvérem a két szülő.TEST és VÉR a két szülő, akinek a gyerekei nem feküdhetnek össze.Ha megteszitek, remélem, hogy kiderül, és akkor majd nézz a szüleid szemébe.Klassz lesz!!!!
2011. jún. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
93%
nem nem normális dolog.Miért van ilyen sok beteg ember?
2011. jún. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
43%
Én vagyok az uncsitesós, és lehet, hogy beteg dolog, de legalább kiemelkedek a hétköznapi befásult prűd emberek közül. 10 éve történt, nagyon jó volt. Ritkán szoktunk találkozni, de minden szemkontaktusból tudom, a pajzán kis gondolatát. Nagyon izgi, és sosem fogom megbánni. Biztosan sokan mások is megtették volna, de nem merik maguknak sem bevallani. De ne én legyek az aki rábeszél mást a rosszra, ezért mindenkinek azt kívánom dugjon távoli rokonokat!
2011. jún. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
93%
Jesszusom, mar hogy lenne normalis?? Ez Szomoru, hova fajul ez a vilag, dragajo Istenem...
2011. jún. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
25%
Ne hallgass a sablont szajkozo korusra. Nagyon sok ember érez igy. Azt is mondhato, hogy természetes a vonzodás. Manapság a megfelelö fogamzásgátlok korában már nem jelent veszélyt, ha szem elött tartjátok, hogy nem, gyártatok hülyegyereket. Jo szexet!!!!
2011. jún. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
30%
19:08, 23:48, nagy kár, hogy ti is lemaradtatok meg a hozzátok hasonló retardáltak a kedves kérdezővel karöltve az egykor oly népszerű Taigetosz-programról.
2011. jún. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!