Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzékenyülök el mindig...

Miért érzékenyülök el mindig fényképnézegetés közben?

Figyelt kérdés

mindig amikor meglátok egy fényképet kiskoromból vagy bátyámat piciként, vagy amikor anyuval vagyunk kiskorunkban mindig elsírom magam. elérzékenyülök, egyben rossz érzés is és vissza is vágyom. Nem szeretek a gyerekkoromról beszélni, mert sok rossz történt velünk, nehéz életünk volt, de mégis mi 3an (tesóm, anyum, és én) mindig összetartottunk. Tényleg nehéz volt (főleg anyunak), de boldogok voltunk. Még mindig megvan ez az összetartás közötüünk.

Más is van így ezzel? 19L


2011. jún. 20. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
én sem értem miért van ez, de nekem is mindig sírnom kell, ha régi képeket nézegetünk 21/L
2011. jún. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Én anyukámnál érzem ezt!Néha mikor olyat látok hogy valaki anyukája meghal vagy valami,vagy felhívom vagy haza megyek!Nagyon szeretem anyut és olyan jó tudni hogy ő az én anyukám!:$

Szerintem ez normális dolog amit te is érzel!:)

2011. jún. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Most tudnék nem kedveset írni, de nem teszem. Ilyen a természetetek.

Én pl. sosem érzékenyülök el, bár pl. egy mosolygó kisbaba vagy egy cuki cica sem hat meg.

22N

2011. jún. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Én is könnyen elérzékenyülök. :) :(

Szerintem ilyen érzékeny típusok vagyunk.

2011. jún. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
26F
2011. jún. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
mert érzékeny,jó szívű vagy. ez így jó :)
2011. jún. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:) köszönöm a válaszokat.
2011. jún. 20. 17:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!