Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Még egy esély. Van ilyen? Egy...

Még egy esély. Van ilyen? Egy állandóan „csajozó”, megállapodásra képtelen férfi megváltozhat ennyire?

Figyelt kérdés

Először is tudni kell róla, hogy már nem túl fiatal (igaz nem is idős), és nagyon jóképű. Eddig nagyon gyakran váltogatta a barátnőit, senki mellett nem tudott megmaradni. Lenézte a nőket, és csak „lábtörlőnek” használta őket. Most viszont úgy érzi, hogy családot szeretne alapítani, szeretne megállapodni, mert hogy kiélte magát. Viszont tudni kell róla, hogy nagyon hamar változhat a véleménye a dolgokról. Viszont most úgy tűnik, hogy tényleg komolyan gondolja.


Ti mit gondoltok az ilyen emberről? Képesek lennétek megbízni benne, és hinni neki?


2011. jún. 20. 21:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ugyan ez a helyzet. Az én párom 30 éves és ő is ezt mondja, hogy megváltozott, lenyugodott velem képzel közös jövőt.

3 éve vagyunk együtt. Abból az els 2 arra ment, hogy hol szakítottunk, hol kibékültünk mert még nem tudta mit akar még fiatalnak érezte magát élni akart, de engem is akart stb.

Egy pokol volt, csoda hogy kibírtam. Most 1 éve minden fantasztikus, de még mindig bennem van a félsz. Hogy azért még változtathatok még nem vagyok ugymond "elköteleződve" de később 1-2 gyerek után már tűrnöm kell. Akkor már nem gondolhatok egyet és léphetek le.

Sajnos tanácsot nem tudok adni, még én sem tudom mit tegyek! :S

2011. jún. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ó, láttam már ilyet, minden nőnek ugyanezt mondta...
2011. jún. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
22:12 :-))) Akkor minden ok, tényleg nem hazudik...:-DDD
2011. jún. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
A férfi, akiről szó van 30 és 35 között van.
2011. jún. 21. 08:39
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus még a kora is. Ha te tényleg elhiszed, hogy belőled nem lesz mellette "lábtörlő", akkor töltsd vele az idődet. A stabil kapcsolatra való képtelenség, egy olyan személyiségjegy, ami évek alatt alakul ki, és nem múlik el egyik napról a másikra.

Ennek a pasinak a család, egy kellék, és nem igazi érzelmi igény. Látja a saját korosztályában, hogy másnak már van lakása, autója, felesége, gyereke. Hát neki is kell.

2011. jún. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!