Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek korai egy 17 éves...

Szerintetek korai egy 17 éves lanynak barátjánál aludni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 14:53
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
elsősorban szülők válaszát várom !
2011. jan. 3. 14:56
 2/28 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ, milyen a leányzó, milyen a kapcsolata a barátjával, mennyi ideje vannak együtt, stb. Ennek szellemében engedném vagy nem engedném. Önmagában a 17 éves kor mondjuk épp úgy az alsó határ, onnantól már talán engedném, ha egyéb feltételek is számomra elfogadhatóak.
2011. jan. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
36%
Én attól tenném függővé, hogy mióta járnak. Ha már hónapok óta, mondjuk 4-6 hónapja udvarol a srác, akkor szerintem megbecsüli, vigyáz rá, el lehet engedni a lányod. Ha viszont akár rossz társaságú, akár csak pár napja 'járnak', akkor a nagy fenét, otthon a gyerek helye. Ha nem tetszik, első pofon a lánynak, többi a srácnak :p
2011. jan. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Nehéz, mert én 17 évesen már együtt voltam a férjemmel, igaz, csak "jártunk". Ez nem volt régen, mert most is csak 21 éves vagyok, viszont van már egy 9 hónapos kislányunk, és el nem tudnám képzelni, hogy valaha is fiúval aludjon :) De amúgy 17 évesen "sajnos" már eljön az ideje annak, hogy együtt aludjon a párjával a 17 éves "kislány" :)
2011. jan. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Előfordult már párszor hogy lányom titokban ott aludt. Nagyon szereti őt ! De én nemismerem a baratját és még nem is szeretné bemutatni.
2011. jan. 3. 15:00
 6/28 anonim ***** válasza:
A kompromisszum lényege, hogy mindketten engedtek. Ha nem akarja, nem kell bemutatnia a barátját neked, de igazán mesélhetne róla, hogy hány éves, mivel foglalkozik, stb. Pár ilyen dologból már le tudod szűrni, hogy rendes lehet-e. Cserébe megengedheted az ottalvást.
2011. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Akkor viszont így, mi az, hogy nem szeretné bemutatni? Ilyen nincs, így biztos nem engedném, az az alap, hogy tudom, hol és kinél van a gyerekem. Még olyan barátnőnél sem aludhatna, akit nem ismerek, nem hogy fiúnál.
2011. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Rendes fiúnak tűnik így ahogy mesél róla. De én egyedül nevelem őt és nagyon féltem. Régebben sok gondd volt vele felelőtlen volt és felek hogy meg nemjött meg az esze.
2011. jan. 3. 15:04
 9/28 anonim ***** válasza:

Gondolom kérdésedet úgy is lehet fordítani, hogy engedjünk-e egy 17 éves lányt szexelni? Én úgy gondolom, hogy a tiltásnak nem sok értelme van, ha Ők már eldöntötték, hogy együtt lesznek, úgyis megteszik. Csak az nem mindegy, hol és milyen körülmények között. Védett helyen, ahol van idejük és lehetőségük a védekezni, vagy egy kocsi hátsó ülésén.

Nekem 17 évesből fiam van. Amikor barátnője lett, kapott egy csomag óvszert, hiszen neki ciki megvenni, és hozzá néhány gyakorlati jótanácsot. Többek között azt, hogy nem muszáj ám ezt azonnal felhasználni, de biztos ami biztos, vigye csak mindig magával. Úgy gondolom, ezzel a leányzót is védjük.

2011. jan. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Tudom hogy tiltás nemsegít. Főleg hogy a lányom nagyon makacs és öntörvényű. Csak furcsa ez a helyzet nekem még. Hirtelen kezdett el discokba járni az a lány aki nemrég meg otthon olvasgatott.
2011. jan. 3. 15:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!