Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit reagálnátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok ha a párotok egy ellenkező nemű "barátjánál" akarna aludni?

Figyelt kérdés

A barátnőmet (18) egy fiú barátja invitálta magához aludni... kb3-4 hónapja ismerhetik egymást, mi 2és fél hónapja járunk. Nem örülök a dolognak és van pár dolog ami miatt nekem kilóg a lóláb:

- most szakított ez a "jóbarát" egy 2 évig tartó kapcsolata volt

- mondta a barátnőmnek, hogy ne szóljon nekem róla, csak aludjon ott

-ha csak barátságot akar - akkor minek ottaludni anélkül is találkozhatnak dumálni h ottaludna akkor meg minek


Elvileg külön szobában aludnának, de én egyáltalán nem örülök ennek az egésznek. Ti mit tennétek, mit gondoltak? kort és nekem írjatok légyszi!


2010. okt. 25. 00:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

én dobnám azt a csajt.


20F

2010. okt. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%
Elkísérném. Éjszaka meg én feküdnék a barát mellé.
2010. okt. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

honnan tudsz róla mégis?

ha ott aludna, vége lenne a kapcsolatnak

2010. okt. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Onnan tudok róla, hogy msn-en közölte, hogy azt tárgyalják, hogy holnap ottalszik.
2010. okt. 25. 00:34
 5/21 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bnőm, de szoktam lányoknál aludni
2010. okt. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
60%
Ha nincs barátnőd, megteheted. Én vele mennék.
2010. okt. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Persze, hohó amíg nincs barátnő sima az ügy.:D De most van. Lehet a vele menés lett volna a legjobb megoldás, és akkor a csákó kerül kellemetlen helyzetbe nem én.
2010. okt. 25. 00:53
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan, hogy csaj nalam aludt, volt pasija. Akkor nem tortent semmi, de kesobb szakitottak, aztan osszejottunk. Nem kellett volna...


Szerintem ne nagyon engedd, hogy ott aludjon, vagy tenyleg menj vele, mert nem hiszem, hogy jo vege lesz.

2010. okt. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
57%

Szerinted,hogyan reagálnék?Azt sem szeretem,ha köszönésnél puszilgatják a csajom,szerinted mennyire díjaznám,ha más bikánál aludna?Amiért ilyesmit ajánl fel a csóka a nőmnek simán kijárna egy kemény állas.

Egyszer volt csak hasonló szitu.Bnőm gyerekkori osztálytársa feljött vidékről 1 napra felvételizni és megkérdezte,hogy alhat-e barátnőméknél,mert nem tud hova menni.

Úgy oldottam meg,hogy mindkettőt átvittem magamhoz és a srác alhatott a kanapémon.

Nálad viszont eléggé egyértelmű a szitu.Pofán köpnek a tiszteletlenségükkel téged.Ha bele megy a csaj én egy pofon kíséretében szakítanék.

És a gyerekkel is elbeszélgetnék erről a -ne szólj neki róla-dologról.Ne legyél már pacsker!

2010. okt. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolso: ez jo megoldas, tetszik :) Marmint, hogy felvitted mindkettot hozzad.
2010. okt. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!