Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki fiatalon hal meg (betegség...

Aki fiatalon hal meg (betegségben) annak a családtagjait mivel vigasztalják? Vannak ilyen csoportok?

Figyelt kérdés
Beteg vagyok(nem gyógyítható, csak tünetmentessé tehető) és néha, mikor nagyon rosszul vok, elgondolkodom rajta, hogy viselné az anyukám, ha meghalnék.nemjó érzés belegondolni :S
2011. jún. 21. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, van-e ilyesmire vigasz:( Nekem is eszembe jutott már, főleg hogy eléggé rám van utalva a családom néhány dologban.. Ismerek olyan családokat, ahol fiatalon meghalt a gyerek: ahol volt másik is, ott képesek voltak talpon maradni a családtagok egymásért. De most hirtelen két olyan család is eszembe jutott, ahol mindkét gyerek meghalt! (egypetéjű ikrek rákban szinte egyszerre, a másik kettő pedig egymástól függetlenül balesetben rövid időkülönbséggel) Hát ezt tényleg nem tudom, hogyan lehetett ép ésszel kibírni!
2011. jún. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező,

A késői óra már nem engedi, hogy sokat írjak. Egy ilyen állapot többet megérdemel, a bármilyen nagyszerűen fogalmazott, ám mégis holt betűknél. Szívesen megfognám a kezed, és Szüleidét is - gondolom, Édesanyád is szívesen veszi, hacsak nem kórházból írod ezeket a drámai sorokat. Minden hozzátartozó elveszítése fájdalmas, a fiatalabbaké, gyermekeké még jobban. Igen éretten gondolkozol, ami magától értetődően következik állapotodból. Amíg együtt vagytok, addig ajándékozzátok meg egymást a szeretettel, ami a későbbiekben is erőt fog adni minden nap és minden percben. Biztosan van barátod, (barátnőd) olyan, akire rábízhatod az Édesanyádat, és megkérheted mindkettőjüket, hogy a Benned lévő és Tőled kapott szeretettel erősítsék egymást, valamint Téged is. Én ismerek egy Valakit, aki hasonló módon cselekedett. Akinek tiszta a lelkiismerete, az szintén meg tudja tenni. Az idő rövid és élőszóban többet mondanék, ám most meg kell elégedjünk a betűnek ezzel az üzenetével.

Szeretettel:

62/F

2011. jún. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
én is beteg vagyok. én úgy érzem hogy az a legjobb ha nem akarnának ennyit segíteni nekem. nagyon rossz érzés mikor a hányásomat takarítják utánam.
2011. jún. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Sztem ne foglalkoz ezzel, mert a sokkal értelmesebb dolgoktól veszed el vele az időt..


Egyszerűen csak próbálj boldog lenni ameddig lehet ;)


Ha tudsz sportolj és a többit xard le, csinálj bármit amiben örömödet leled, és ne számolgasd a napokat se a hátralevőt, hanem élj!



Esetleg csinálj filmeket stb-t amikor boldog vagy, az élmények megorokítése tök jó dolog, én is egy ideje gyujtögetek már képeket meg felvételeket és néha tök jó visszanézni őket!

2011. jún. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kinek mi a betegsége és hány éves? :$
2011. jún. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Megkérdezhetem, milyen betegséged van? Esetleg, halálos?:(
2011. jún. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nemszeretek róla beszélni ,de rákos sejteket találtak így kivettek a tüdőmből 3 db lebenyt az 5ből. orvosilag biztos rossz a megfogalmazásom. amúgy sem eszem sokat most meg még annyit sem. az jó volt mikor műtét után kaptam némi morfiumotXD. nagyon nem kajálok vagy ha mégis kihányom. szüleim meg annyira aggódnak hogy folyton bejönnek a szobámba beszélgetni én meg nem tudom hogy kibírom-e hányás nélkül.

nagyon rosszak a körülmények a korházban nem szeretnék vissza kerülni. majdcsak elmúlik. remélem.


nehezén túl vagyok.

21/f

2011. jún. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

én sem beszélek szívesen róla. a környezetemben sokan nem is tudják . von Willebrand betegségem van. ez egyfajta véralvadási zavar, ami vérzékenységgel jár(főleg orr és nyálkahártyavérzések). Mindennap gyógyszert szedek, hogy leállítsák a menstruációs ciklusom. Volt, hogy kórházba kerültem, mert a torkomnál lépett fel vérzés (ez eddig a legrosszabb élményem).

most viszonylag jól vagyok.

20/L

2011. jún. 22. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!