Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt már olyan valakinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan valakinek, hogy nem hívta meg a közeli családtagjait az esküvőjére? Pl. Szülő, Testvér? Miért-tehát mit tettek? és milyen esetekben elfogadható el ez, vagy kényszerül rá az ember?

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 23:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Apú erőszakos önző hatalommániás alkesz, nem hívtam meg az esküvömre, 15 éve nem tarjuk a kapcsolatott.
2010. márc. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Bár még nem volt esküvőm, de én se fogom őket meghívni. Elzavarták a páromat, csak mert szegény és nincs diplomája (de tisztességes, és dolgozik), nagyon messzire elmentek, nem lesznek ott az esküvőmön, ha lesz egyáltalán.
2010. márc. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Párom kb. 4 éve nem beszél anyukájával,ugyanis az anyukája csúnyán átvágta,hazudott,elköltötte a pénzét(gyakorlatilag meglopta) és még sorolhatnám.Egyébként nem is keresi a páromat azóta se,se telefon se semmi. Gondolom ő nem lesz a meghívottak listáján,ha esküvőre kerül a sor nálunk.
2010. márc. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenkivel jóban vagyok, a barátom is, de a szüleink mind a négyen külön élnek, új családdal és nem bírják egymást. Nála se és nálam sem. Ezért bármennyire is szeretjük őket, két tanús esküvő lesz, amit megértenek és elfogadnak, mert tudnak róla, bár állításuk szerint nem tépnék meg egymást az esküvőn.
2010. márc. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

Unokatestvérem a saját részéről senkit, de tényleg senkit nem hívott meg se az esküvőjér, se a lagzijába a szülein kívül. Bezzeg a menyasszony családjának apraja-nagyja ott volt.


Állítólag spórolásból maradtunk ki teljesen az ünneplésből.


Sose tudom neki megbocsátani ezt. Nem a lagzi hiányzott, a táncika meg ezek. Egyszerűen csak szerettem volna ott lenni, amikor összeesküdnek. Csak az esküvőn, a lagzi nekem nem hiányzott. És bizony fáj, hogy a családjából senkit se tartott érdemesnek arra, hogy tanúja legyen a házasságkötésének. Még meghívót se kellett volna nyomtatni, megelégedtünk volna szóbeli meghívásal is...

2010. márc. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi két tanúval esküdtünk és kész. Annyira ellenezte férjem szülei a házasságunkat, így senkit nem hívtunk és titokban megesküdtünk.
2010. márc. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is kéttanús esküvőnk volt, és csodálatos volt. Sok ok játszott közre, nem is tudnám mind felsorolni, de talán a legfontosabb ok a pénz volt. Így, hogy nem költöttünk súlyos pénzeket az esküvőre, lakodalomra, a saját otthonunkban kezdhettük meg a közös életünket, erre minden fillérünk ráment. S nekünk ez fontosabb volt, minthogy egyetlen nap miatt erre ne legyen pénzünk. Mivel senkit nem hívtunk meg, így nem volt sértődés, utólag úgymond kihirdettük a nagy baráti körben (a család természetesen előre tudta), azóta sem bántuk meg a döntésünk. Hogy a kérdésedre pontosan válaszoljak, a kéttanús esküvő mindig a pár döntése, és íratlan szabály, hogy senki nem sértődhet meg, hiszen nem tettek kivételt senkivel.... tehát ezt nem csak kényszerből, hanem bármilyen okból joga van bárkinek választani, aki nem akar nagy csinnadrattát.
2010. márc. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

De jó lett volna nekünk is így ! Én vágytam rá, de nálunk a család igenis megsértődött volna.

Nekem nem volt okom nem meghívni bárkit, csak úgy nyugalmasabb lett volna,nem arról szólt volna az esküvő, kinek milyen kívánságát kell teljesíteni, különben megsértődik.

Rokonságban volt olyan, hogy az amerikában élő elvált apukát nem hívták meg, mert 20 éve elhagyta a családot egy másik nőért. Jogos.

Egyébként ilyen esetekben nem kell bolygatni a családi sebeket szerintem.

2010. márc. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem volt nagy esküvő. A férjem szülei, édesapám és a nagymamám voltak ott. Édesanyámat is meghívtuk, de Ő nem jött el. Kifogás: mert nem küldtünk díszes meghívót. Nagyon rosszul esett.
2010. márc. 11. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmnek két tanús volt, és mivel az anyukájával évek óta elég rosszban van, nem hívta meg. Csak ők voltak, és a két tanú. A srác szülei elég messze laknak, és mivel bizonyos okok miatt gyorsan kellett házasodni, megbeszélték,hogy erre nem jönnek el a szülők, hanem majd amikor legközelebb mennek haza, akkor csapnak egy szolíd vacsorát.
2010. márc. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!